Портал в режимі тестування та наповнення
24 вересня 2019
Опубліковано 23 вересня 2019 року о 10:57

проєкт

Описание: Описание: D:\Раннее\амку сайт\PortalManager-AMKUMOD\1.0.6.1.0.2.0\Temp\TempHtml.files\PM397image002.jpg

АНТИМОНОПОЛЬНиЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

ЛУГАНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

ПОРЯДКИ ДЕННІ

засідання адміністративної колегії

24.09.2019

 11:30 – 11:58

1. Розгляд та обговорення подання ВДР «Про початок розгляду справи» у зв’язку з наявністю в діях Рубіжанської міської ради ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції (пункт 3 статті 50, ч. 2 статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції»).

2. Обговорення проекту розпорядження «Про початок розгляду справи» у зв’язку з наявністю в діях Рубіжанської міської ради ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

13:00 – 13:28

1. Розгляд та обговорення подання ВДР «Про початок розгляду справи» у зв’язку з наявністю в діях ТОВ «ЩЕДРИЙ ЛАН» і ТОВ «АЛЬФА СМАРТ АГРО» ознак порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції (ст. 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції»).

2. Обговорення проекту розпорядження «Про початок розгляду справи» у зв’язку з наявністю в діях ТОВ «ЩЕДРИЙ ЛАН» і ТОВ «АЛЬФА СМАРТ АГРО» ознак порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

 

13:30 – 13:58

1. Розгляд та обговорення подання ВДР «Про початок розгляду справи» у зв’язку з наявністю в діях ТОВ «МАРКЛЕНД» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції (п. 13 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції»).

2. Обговорення проекту розпорядження «Про початок розгляду справи» у зв’язку з наявністю в діях ТОВ «МАРКЛЕНД» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

 

14:00 – 14:28

1. Розгляд та обговорення подання ВДР «Про початок розгляду справи» у зв’язку з наявністю в діях ТОВ «ВЕЙТОН КОМПАНІ» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції (п. 13 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції»).

2. Обговорення проекту розпорядження «Про початок розгляду справи» у зв’язку з наявністю в діях ТОВ «ВЕЙТОН КОМПАНІ» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

 

14:30 – 14:58

Розгляд та обговорення подання ВДР «Про виконання рекомендацій» у зв’язку з виконанням Міловською селищною радою рекомендацій адміністративної колегії Луганського ОТВ АМКУ щодо припинення бездіяльності, яка містить ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачені пунктом 3 статті 50 та частиною 1 статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції» шляхом проведення конкурсу на визначення управителів багатоквартирних будинків на підпорядкованій території.

 

15:00 – 15:28

Розгляд та обговорення подання ВДР «Про виконання рекомендацій» у зв’язку з виконанням Новоайдарською селищною радою рекомендацій адміністративної колегії Луганського ОТВ АМКУ щодо припинення бездіяльності, яка містить ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачені пунктом 3 статті 50 та частиною 1 статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції» шляхом проведення конкурсу на визначення управителів багатоквартирних будинків на підпорядкованій території.

 

15:30 – 15:58

Розгляд та обговорення подання ВДР «Про виконання рекомендацій» у зв’язку з виконанням Нижньодуванською селищною радою Сватівського району Луганської області рекомендацій адміністративної колегії Луганського ОТВ АМКУ щодо припинення бездіяльності, яка містить ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачені пунктом 3 статті 50 та частиною 1 статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції» шляхом проведення конкурсу на визначення управителів багатоквартирних будинків на підпорядкованій території.

 

16:00 – 16:28

Розгляд та обговорення подання ВДР «Про виконання рекомендацій» у зв’язку з виконанням Новопсковською селищною радою рекомендацій адміністративної колегії Луганського ОТВ АМКУ щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачені пунктом 3 статті 50 та частиною 2 статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції» шляхом приведення Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Новопсковської селищної ради до вимог чинного законодавства.

 

16:30 – 16:58

Розгляд та обговорення подання ВДР «Про виконання рекомендацій» у зв’язку з виконанням Чмирівською сільською радою Старобільського району Луганської області рекомендацій адміністративної колегії Луганського ОТВ АМКУ щодо припинення бездіяльності, яка містить ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачені пунктом 3 статті 50 та частиною 1 статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції» шляхом проведення конкурсу на визначення управителів багатоквартирних будинків на підпорядкованій території.

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux