Портал в режимі тестування та наповнення
У травні відділенням прийнято рішення
Опубліковано 15 травня 2020 року о 13:38

- у справі №02-06/06-2020 щодо зловживань монопольним становищем ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» в особі Сумської філії при наданні послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом та послуг, пов’язаних з перевезенням вантажів залізничним транспортом, щодо надання яких виникає технологічна необхідність у замовника.

Справа була розглянута за заявою ТОВ «Сумитеплоенерго». ПрАТ «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту» в особі Сумської філії надавало ТОВ «Сумитеплоенерго», як одному із найкрупніших контрагентів, послуги з перевезення вантажів за разовими заявками, що тягне за собою збільшення вартості цих послуг на 20 відсотків; запровадило к оплатні послуги «переведення стрілок», «встановлення чи вилучення гальмівних башмаків», що фактично є елементами технологічного процесу обслуговування та організації руху  на  власних  під’їзних коліях.

Рішенням адмінколегії від 14.05.2020 №7 на ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» накладено штраф у розмірі 68 тис.грн. та зобов’язано Відповідача у двомісячний строк з дня одержання рішення припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції

- у справі №02-06/03-2019 щодо зловживання монопольним становищем АТ «Сумигаз» на ринку розподілу природного газу. Останній надсилав окремим суб’єктам господарювання повідомлення про припинення (обмеження) газопостачання у зв’язку з перевитратою підтвердженого обсягу природного газу (за відсутності письмової заяви їх постачальників), що призвело до безпідставного припинення газопостачання споживачам.

Справа була розглянута за заявою ТОВ «Скела Терциум», який є ліцензіатом господарської діяльностіз постачання природного газу на території України.

Рішенням адмінколегії від 07.05.2020 №6 на АТ «Сумигаз» накладено штраф у розмірі 68 тис.грн. Порушення законодавства про захист економічної конкуренції було припинено у ході розгляду справи

- у справі №02-06/43-2015 щодо зловживання монопольним становищем КП «Міськводоканал» Сумської міської ради на ринку послуг з підготовки та видачі технічних умов на приєднання до інженерних мереж водопостачання та водовідведення, яке полягає у видачі технічних умов замовникам-фізичним особам з неправомірними вимогами щодо ремонту (реконструкції) діючих  мереж централізованого водопостачання та водовідведення.  

Справа була розглянута за заявами гр.Войтенка О.В. та гр.Бедаша С.В. щодо дій КП «Міськводоканал» Сумської міськради, які полягають у видачі технічних умов на приєднання об’єктів заявників, що містять неправомірні вимоги стосовно виконання робіт з ремонту (реконструкції) діючих мереж централізованого водопостачання та водовідведення.

Рішенням адмінколегії від 15.05.2020 №8 на КП «Міськводоканал» Сумської міськради накладено штраф у розмірі 17 тис.грн.

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux