• A-
  A+

Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 05.09.2023

Опубліковано 04 вересня 2023 року о 15:25

05
вересня
14:00 - 16:45
вівторок
Додати в календар 2023-09-05 14:00:00 2023-09-05 16:45:00 Europe/Kiev Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 05.09.2023 Event organizer. [email protected]

1. Про результати розгляду справи № 7/01-169-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Львівський будівельний холдинг» та Товариством з обмеженою відповідальністю «ВІ. АЙ. ПІ. Будівельна компанія» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

2. Про результати розгляду справи № 1/02-18-23, розпочатої за ознаками вчинення Комунальним підприємством «Богодухіввода» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною першою статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення в частині видачі технічних умов на приєднання до мереж централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів, яке було б неможливим за умов існування значної конкуренції на ринку.

3. Про результати розгляду справи № 5/03-73-22, розпочатої за ознаками вчинення Недригайлівською селищною радою порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 3 статті 50 та абзацом сьомим частини другої статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, які стосуються надання групам суб’єктів господарювання пільг, які ставлять їх у привілейоване становище стосовно конкурентів, що може призвести до спотворення конкуренції.

4. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Укрзабудовник» та Приватним Підприємством «Стабл» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

5. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Міленіум спорт» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Есг-Україна» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

6. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Од-Строймонтаж» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Лугань-Буд-Інвест.К» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

7. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Сумські будівельні технології» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

8. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Приватним підприємством «Анод» та Приватним підприємством «Кабекс» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів аукціону.

9. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Будівельно-монтажне підприємство Краматорськ» та Твариством з обмеженою відповідальністю «Будартель сх 65» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

10. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Біддінг Тайм» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки. 

11. Про поновлення розгляду заяви Дочірнього підприємства «Укравтогаз» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» про порушення Акціонерним товариством «Оператор газорозподільної системи «Харківміськгаз» законодавства про захист економічної конкуренції від 27.08.2021 № 2215/11.1-21 (вх. від 31.08.2021 № 4977).

12. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Акціонерним товариством "Оператор газорозподільної системи "Харківміськгаз" порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною першою статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку, що могло призвести до ущемлення інтересів споживачів, яке було б неможливим за умов існування значної конкуренції на ринку.

13. Про виправлення описки в розпорядженні адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 17.08.2023 № 70/109-рп/к про початок розгляду справи № 7/02-95-23 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції Комунальним підприємством «Пирятинський міський водоканал»

14. Про розгляд клопотання Малого колективного сільськогосподарського підприємства «Шляхбуд» від 19.07.2023 № 1/19 (вх. № 70-01/1859 від 16.08.2023) щодо зупинення розгляду справи № 2/01-73-23, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Екохім-с» (ідентифікаційний код юридичної особи – 31521501) та Малим колективним сільськогосподарським підприємством «Шляхбуд» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів аукціону.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux