• A-
  A+

Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 07 лютого 2024 року

Опубліковано 06 лютого 2024 року о 14:00

07
лютого
13:00 - 16:30
середа
Додати в календар 2024-02-07 13:00:00 2024-02-07 16:30:00 Europe/Kiev Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 07 лютого 2024 року Event organizer. [email protected]

1. Про результати розгляду справи № 5/03-72-22, розпочатої за ознаками вчинення Боромлянською сільською радою порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 3 статті 50, абзацом сьомим частини другої статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, які полягають у наданні групам суб’єктів господарювання (комунальним підприємствам Боромлянської сільської ради та їх дочірнім підприємствам) пільг, які ставлять їх у привілейоване становище стосовно конкурентів, що могло призвести до спотворення конкуренції на різних товарних ринках, зокрема, монтажу водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування, покрівельних робіт, інших спеціалізованих будівельних робіт.

2. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Мегіс» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

3. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Макси-буд» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

4. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Ревід» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

5. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Промтопресурс» та Приватним підприємством «Нафтоагросервіс» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі № UA-2023-04-13-008439-a).

6. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Амбер-груп» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації Східному міжобласному територіальному відділенню Антимонопольного комітету України на вимогу голови Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 13.09.2022 № 70-02/2-2115 у встановленим ним строк.

7. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Промстройлс» та Товариством з обмеженою «Форестбланк» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

8. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Керамфорт» та Товариством з обмеженою «Коло-трейд» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

9. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Дочірнє підприємство «Будівельна фірма «СУ-460» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

10. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Утп груп» та Фізичною особою-підприємцем Горловим Олексієм Юрійовичем порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

11. Про завершення дослідження щодо наявності або відсутності в діях Товариства з обмеженою відповідальністю «Альтаїр юа» та Товариства з обмеженою відповідальністю «Сміт інжиніринг» ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі №№ UA-2021-06-15-012656-b, UA-2021-10-20-012399-b, UA-2021-10-27-011287-a).

12. Про завершення дослідження щодо наявності або відсутності в діях Товариства 3 обмеженою відповідальністю «Трест Укргазкомунбуд» та Товариства 3 обмеженою відповідальністю виробничо-будівельного підприємства «Блеск» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів

13. Про виправлення описки в вступній та описовій частині розпорядження адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 17.02.2022 № 70/43-рп/к у справі № 1/01-258-21.

14. Про об’єднання справ № 1/01-216-21 та № 1/01-248-21 в одну справу про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux