• A-
  A+

Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 05.07.2023

Опубліковано 04 липня 2023 року о 12:51

05
липня
13:00 - 14:45
середа
Додати в календар 2023-07-05 13:00:00 2023-07-05 14:45:00 Europe/Kiev Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 05.07.2023 Event organizer. [email protected]

1. Про результати розгляду справи № 2/01-165-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Альфа-Проф Україна» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Агенство комплексної безпеки Галеон» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

2. Про закриття провадження у справі № 3/20-155-19, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Харківський молочний завод» порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, шляхом повідомлення суб’єктом господарювання безпосередньо невизначеному колу осіб неправдивих відомостей, що можуть вплинути на наміри цих осіб щодо придбання товарів цього суб'єкта господарювання.

3. Про результати розгляду справи № 7/03-63-22, розпочатої за ознаками вчинення Хорольською міською радою Лубенського району Полтавської області порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 3 статті 50, абзацом сьомим частини другої статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування щодо встановлення пільги зі сплати земельного податку для комунальних підприємств, шляхом надання групам суб’єктів господарювання пільг, які ставлять їх у привілейоване становище стосовно конкурентів, що може призвести до спотворення конкуренції.

4. Про результати розгляду справи № 5/02-9-23, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Водолій-БС» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50, частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, в частині видачі технічних умов на приєднання до систем централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

5. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Альфапром Плюс» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Хімпостач Дніпро» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

6. Про надання Недригайлівській селищній раді рекомендацій щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 3 статті 50, абзацом сьомим частини другої статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, які стосуються надання пільг комунальним підприємствам по сплаті земельного податку, які ставлять їх у привілейоване становище стосовно конкурентів та можуть призвести до спотворення конкуренції на відповідних ринках, усунення причин виникнення цього порушення і умов, що йому сприяють.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux