• A-
  A+

Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 17.08.2023

Опубліковано 16 серпня 2023 року о 13:47

17
серпня
13:00 - 16:00
четвер
Додати в календар 2023-08-17 13:00:00 2023-08-17 16:00:00 Europe/Kiev Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 17.08.2023 Event organizer. [email protected]

1. Про результати розгляду справи № 4/03-78-22, розпочатої за ознаками вчинення Краснокутською селищною радою Богодухівського району Харківської області порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого абзацом сьомим частини другої статті 15, пунктом 3 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, внаслідок яких окремим суб’єктам господарювання, а саме фізичним особам – підприємцям, створюється привілейоване становище стосовно конкурентів – юридичних осіб, що могло призвести до спотворення на ринку нерухомого майна.

2. Про результати розгляду справи № 2/01-10-23, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Армбудсервіс» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Бенефіт експлорейшн» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

3. Про результати розгляду справи № 7/02-1-22, розпочатої за ознаками вчинення Акціонерним товариством «Полтаваобленерго» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50 та пунктом 1 частини другої статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з розподілу електричної енергії на території Полтавської області в межах розташування системи розподілу електричної енергії, що перебуває у власності або господарському віданні (щодо державного або комунального майна) ТОВАРИСТВА та електричних мереж інших власників, які приєднані до мереж ліцензіата (з якими укладені відповідні договори згідно із законодавством), що полягає у встановленні таких умов реалізації товару, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.

4. Про результат розгляду справи № 3/01-188-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Люпін» та Фізичною особою-підприємцем Луговським Миколою Миколайовичем порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону.

5. Про результати розгляду справи № 4/01-47-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Гранд плейс» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Південбудсервіс-18» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

6. Про результати розгляду справи № 3/01-63-21, розпочатої за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємцем Маслаковим Гнатом Павловичем та Фізичною особою-підприємцем Садиковим Русланом Казанфаровичем порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частиною другою статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

7. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Комунальним підприємством «Пирятинський міський водоканал» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 частини другої статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуги з централізованого водопостачання в частині видачі технічних умов на приєднання до мереж централізованого водопостачання, шляхом встановлення таких умов реалізації товару, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.

8. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Свалявське джерело» та Фізичною особою-підприємцем Калабішкою Сергієм Олександровичем порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів аукціону.

9. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Приватним підприємством «Олнайт» та Фізичною особою-підприємцем Діановим Олександром Валерійовичем порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

10. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Альфапром плюс» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Хімпостач Дніпро» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

11. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Друга фармація Києва» порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 15¹ Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

12. Про виконання Комунальним підприємством «Кролевецьводоканал» рекомендацій щодо припинення бездіяльності, яка містить ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною першою статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

13. Про результати розгляду клопотання ТОВ «Тракпартс» від 27.07.2023 № 270723/1 щодо об’єднання справ № 5/01-68-23 та № 5/01-69-23.

14. Про виконання Люботинською міською радою Харківської області рішення адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 18.05.2023 № 70/45-р/к у справі № 2/03-8-23.

15. Про виконання Виконавчим комітетом Глобинської міської ради рішення адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 05.04.2023 № 70/26-р/к у справі № 2/03-7-23.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux