• A-
  A+

Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 20.03.2023р.

Опубліковано 17 березня 2023 року о 09:58

20
березня
13:00 - 15:40
понеділок
Додати в календар 2023-03-20 13:00:00 2023-03-20 15:40:00 Europe/Kiev Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 20.03.2023р. Event organizer. [email protected]

1.Про результати розгляду справи № 1/01-2-19, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Евро Инвест» і Товариством з обмеженою відповідальністю «Пром-Нафтогаз» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

2. Про результати розгляду справи № 1/01-80-20, розпочатої за ознаками вчинення Акціонерним Товариством з обмеженою відповідальністю «Кріппром Джі» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Східрегіонбуд» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

3. Про результати розгляду справи № 2/01-157-20, розпочатої за ознаками вчинення Приватним підприємством «НВО Екотехнології» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Укрнафко» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

4. Про результати розгляду справи № 7/01-7-22, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Українська великовантажна техніка» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Електромашкомплект-1» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

5. Про результати розгляду справи № 7/01-8-22, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Українська машинобудівельна техніка» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Технорейлгруп» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

6. Про результати розгляду справи № 2/01-261-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Харківське електричне обладнання» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Харківський завод електричних машин» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

7. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Узелектро» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Енергетичний сервіс» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

8. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємцем Бровкіною Наталією Олександрівною та Фізичною особою-підприємцем Китай Яною Сергіївною порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

9. Про надання Комунальному підприємству «Лубни-водоканал» Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області рекомендацій про вжиття заходів щодо недопущення вчинення дій, які можуть містити ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50 та пунктом 1 частини другої статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення в частині видачі технічних умов на приєднання до мереж централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

10. Про надання Кобеляцькому комунальному підприємству «Водоканал плюс» Полтавської області рекомендацій про вжиття заходів щодо недопущення вчинення дій, які можуть містити ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50 та пунктом 1 частини другої статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення в частині видачі технічних умов на приєднання до мереж централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux