• A-
  A+

Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 20.11.2023

Опубліковано 17 листопада 2023 року о 15:49

20
листопада
11:00 - 14:30
понеділок
Додати в календар 2023-11-20 11:00:00 2023-11-20 14:30:00 Europe/Kiev Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 20.11.2023 Event organizer. [email protected]

1. Про результати розгляду справи № 2/12-106-23, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Біддінг Тайм» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлений головою територіального відділення строк.

2. Про результати розгляду справи № 1/12-25-22, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Торговий дім Владар» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

3. Про результати розгляду справи № 4/12-270-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Гранд плейс» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

4. Про результати розгляду справи № 4/12-238-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Союзенергомаш» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

5. Про результати розгляду справи № 1/12-260-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Сумські телекомсистеми» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

6. Про результати розгляду справи № 3/12-136-21, розпочатої за ознаками вчинення Фізичною особою - підприємцем Зуєвим Олексієм Миколайовичем порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлений головою територіального відділення строк.

7. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємцем Кравченко Вітою Олександрівною і Фізичною особою-підприємцем Випущенко Людмилою Миколаївною порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

8. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «А9» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Компанія Інвіктус» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

9. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Тридар плюс» і Фізичною особою-підприємцем Бордун-Терновою Оленою Романівною порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

10. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємцем Пряницьким Сергієм Олександровичем порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді неправомірного використання в господарській діяльності оформлення упаковки товару.

11Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Артош» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Транс Техно Сервіс+» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6 та пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

12. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємцем Кащенком Володимиром Анатолійовичем та Фізичною особою-підприємцем Грузда Олександром Юрійовичем порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6 та пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

13. Про невиконання Роменською міською радою Сумської області зобов’язання, встановленого у пункті 2 резолютивної частини рішення адміністративної колегії Відділення від 18.10.2022 70/38-р/к у справі № 5/03-43-22.

14. Про завершення дослідження щодо наявності або відсутності в діях Товариства з обмеженою відповідальністю «Всімир-Буд» та Товариства з обмеженою відповідальністю «Едельвейс-2010» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

15. Про завершення дослідження щодо наявності або відсутності в діях Товариства з обмеженою відповідальністю Виробничо-комерційної фірми «Лакі Трейд ЛТД» та Товариства з обмеженою відповідальністю «Домінант Траст Сервіс» ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

16. Про завершення дослідження щодо наявності або відсутності в діях Фізичної особи-підприємця Куниці Сергія Миколайовича та Фізичної особи-підприємця Подхалюзіної Євгенії Миколаївни ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

17. Про відмову Котлярову В.С. (наразі Самойлов Є.Ю.), який діяв в інтересах фізичної особи Царицанського В.А., у початку розгляду справи про порушення Ізюмським комунальним виробничим водопровідно-каналізаційним підприємством законодавства про захист економічної конкуренції.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux