• A-
  A+

Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 28.06.2023

Опубліковано 27 червня 2023 року о 14:33

28
червня
13:00 - 14:45
середа
Додати в календар 2023-06-28 13:00:00 2023-06-28 14:45:00 Europe/Kiev Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 28.06.2023 Event organizer. [email protected]

1. Про надання Виконавчому комітету Полтавської міської ради рекомендацій щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 7 статті 50, статтею 17 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді легітимації вчинення Комунальним підприємством полтавської обласної ради «Полтававодоканал» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50, частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

2. Про виконання Комунальним підприємством «Водоканал Виконавчого комітету Лебединської міської ради» рекомендацій щодо припинення бездіяльності, яка містить ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною першою статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку, що можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

3. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Трайгон Фармінг Харків» та Приватним підприємством «Трайгон Фармінг Молнія» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

4. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Українські вапняки» та Товариством з обмеженою відповідальністю виробничою компанією «Гірничодобувна промисловість» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів аукціону.

5. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційне підприємство «Аква - еліт» та Приватним підприємством «Санрайз плюс» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів аукціону.

6. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Приватним підприємством «Осінь і ко» та Малим приватним підприємством «Квін» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів аукціону.

7. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Азовекомет» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Виробниче-комерційне підприємство Доназовкомплект» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів аукціону.

8. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення товариством з обмеженою відповідальністю «Транском-19» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Далерграніт» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів аукціону.

9. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Мокрянський кам'яний кар'єр № 3» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Вектор зм» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів аукціону.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux