• A-
  A+

Інформація про попередні висновки у справі № 1/01-196-21 щодо порушень ТОВ "РСП Дніпро" та ТОВ "Будівельна фірма "Мегаполіс Інвестмент"

Опубліковано 10 листопада 2022 року о 16:48

За попередніми висновками у справі № 1/01-196-21 пропонується:

1. Визнати, що Товариство з обмеженою відповідальністю «РСП Дніпро» (ідентифікаційний код юридичної особи-(конфіденційна інформація)) і Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна Фірма «Мегаполіс Інвестмент» (ідентифікаційний код юридичної особи-(конфіденційна інформація)) вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів на закупівлю: «ДК 021:2015: 45453000-7 - Роботи по проєкту «Капітальний ремонт пустуючої квартири комунальної власності у місті Краматоськ для забезпечення житлом осіб з числа учасників АТО/ООС та ВПО за адресою: (конфідеційна інформація)», проведеної Відділом житлового господарства Краматорської міської ради з використанням електронної системи закупівлі «Prozorro (ідентифікатор закупівлі в системі - UA-2020-08-27-004908-c).

2. За порушення законодавства про захист економічної конкуренції, наведене у пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «РСП Дніпро» (ідентифікаційний код юридичної особи-(конфіденційна інформація)) штраф відповідно до чинного законодавства.

3. За порушення законодавства про захист економічної конкуренції, наведене у пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна фірма «Мегаполіс Інвестмент» (ідентифікаційний код юридичної особи-(конфіденційна інформація)) штраф відповідно до чинного законодавства.

4. Визнати, що Товариство з обмеженою відповідальністю «РСП Дніпро» (ідентифікаційний код юридичної особи-(конфіденційна інформація)) та Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна фірма «Мегаполіс Інвестмент» (ідентифікаційний код юридичної особи-(конфіденційна інформація)) вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів на закупівлю «ДК 021:2015: 45453000-7 - Роботи по проєкту «Капітальний ремонт пустуючої квартири комунальної власності у місті Краматорськ для забезпечення житлом осіб з числа учасників АТО/ООС та ВПО за адресою: (конфіденційна інформація)», проведеної Відділом житлового господарства Краматорської міської ради з використанням електронної системи закупівлі «Prozorro (ідентифікатор закупівлі в системі - UA-2020-08-27-006002-c).

5. За порушення законодавства про захист економічної конкуренції, наведене у пункті 4 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «РСП Дніпро» (ідентифікаційний код юридичної особи-(конфіденційна інформація)) штраф відповідно до чинного законодавства.

6. За порушення законодавства про захист економічної конкуренції, наведене у пункті 4 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна фірма «Мегаполіс Інвестмент» (ідентифікаційний код юридичної особи-(конфіденційна інформація)) штраф відповідно до чинного законодавства.

7. Визнати, що Товариство з обмеженою відповідальністю «РСП Дніпро» (ідентифікаційний код юридичної особи-(конфіденційна інформація)) та Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна фірма «Мегаполіс Інвестмент»  (ідентифікаційний код юридичної особи-(конфіденційна інформація)) вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів на закупівлю  «ДК 021:2015: 45453000-7 - Роботи по проєкту «Капітальний ремонт пустуючої квартири комунальної власності у місті Краматорськ для забезпечення житлом осіб з числа учасників АТО/ООС та ВПО за адресою: (конфіденційна інформація)», проведеної Відділом житлового господарства Краматорської міської ради із використанням електронної системи закупівлі «Prozorro» (ідентифікатор закупівлі в системі - UA-2020-08-27-005709-c).

8. За порушення законодавства про захист економічної конкуренції, наведене у пункті 7 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «РСП Дніпро» (ідентифікаційний код юридичної особи-(конфіденційна інформація)) штраф відповідно до чинного законодавства.

9. За порушення законодавства про захист економічної конкуренції, наведене у пункті 7 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна фірма «Мегаполіс Інвестмент»  (ідентифікаційний код юридичної особи-(конфіденційна інформація)) штраф відповідно до чинного законодавства.

        Пропонуємо Товариству з обмеженою відповідальністю «РСП Дніпро» та Товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельна фірма «Мегаполіс Інвестмент», сторонам у справі № 1/01-196-21, взяти участь у засіданні адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо результатів розгляду справи № 1/01-196-21 відбудеться 15 листопада 2022 року о 13:00 год. за адресою:
м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux