Портал в режимі тестування та наповнення
Інформація про попередні висновки у справі № 1/02-132-19 щодо КП "Комплекс з вивозу побутових відходів"
Опубліковано 13 червня 2023 року о 15:40

За попередніми висновками у справі № 1/02-132-19 пропонується:

Визнати, що Комунальне підприємство "Комплекс з вивозу побутових відходів" (ідентифікаційний код юридичної особи – 33290649) за результатами діяльності в період червня-грудня 2018 року, 2019-2020 років та січня-листопада 2021 року займало монопольне (домінуюче) становище ринку послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м. Харкова, на якій розташовані комунальні будинки та інші багатоквартирні житлові будинки, в межах яких КП "КВПВ" визначено виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, з часткою 100 відсотків, оскільки на цьому ринку не мало жодного конкурента.

Визнати дії Комунального підприємства "Комплекс з вивозу побутових відходів" (ідентифікаційний код юридичної особи – 33290649), які полягають у нарахуванні плати за послуги з вивезення твердих побутових відходів власникам квартир, у яких відсутні зареєстровані особи, у необґрунтованому розмірі, а саме у подвійному розмірі від встановлених тарифів, порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим частиною першою статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з вивезення твердих побутових відходів, що можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

Відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, наведене в пункті 2 резолютивної частини цього подання, накласти на Комунальне підприємство "Комплекс з вивозу побутових відходів" (ідентифікаційний код юридичної особи – 33290649) штраф відповідно до чинного законодавства.

Зобов’язати Комунальне підприємство "Комплекс з вивозу побутових відходів" (ідентифікаційний код юридичної особи – 33290649) усунути наслідки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, наведеного в пункті 2 резолютивної частини цього подання, про що в 2-місячний строк з дня отримання рішення повідомити Східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України із наданням копій підтверджуючих документів.

Пропонуємо сторонам у справі № 1/02-132-19 взяти участь у засіданні адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо результатів розгляду справи № 1/02-132-19 відбудеться 19 червня 2023 року о 13 годині 45 хвилині за адресою: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, пов. 8, кім. 814.».


Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux