• A-
  A+

Інформація про попередні висновки у справі 1/07-74-20 щодо Кегичівської селищної ради

Опубліковано 14 вересня 2023 року о 09:42

За попередніми висновками у справі № 1/07-74-20 пропонується:

Визнати дії Кегичівської селищної ради (ідентифікаційний код юридичної особи – 04396963), які полягають у затвердженні пунктом 2 рішення XI сесії VII скликання від 14.11.2016 № 73-VII «Про затвердження тарифів на воду та затвердження Договору між постачальником і споживачем на відпуск води з комунальної водомережі» форми договору між постачальником і споживачем на відпуск води з комунальної водомережі, положення якого містили умови, не передбачені нормами діючого законодавством, порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим статтею 17, пунктом 7 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», що полягають у легітимації вчинення Комунальним підприємством «Водограй плюс» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною першою статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з централізованого водопостачання, що могло призвести до ущемлення інтересів споживачів, яке було б неможливим за умов існування значної конкуренції на ринку.

Зобов’язати Кегичівську селищну раду (ідентифікаційний код юридичної особи – 04396963) припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції, наведене у пункті 1 резолютивної частини цього подання.

Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо результатів розгляду справи № 1/07-74-20 відбудеться 20 вересня 2023 року о 12 годині 30 хвилин у приміщенні Антимонопольного комітету України за адресою: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, пов. 8, кім. 814.

Керівник та/або уповноважена особа (за довіреністю) запрошуються для прийняття участі у засіданні зазначеної колегії.

Інформацію про керівника та/або уповноважену особу (за довіреністю), які будуть присутні на засіданні адміністративної колегії територіального відділення, просимо повідомити до 12:00 години 19 вересня 2023 року за номером телефону: (044) 251-62-25*62-91.

Реєстрація осіб, запрошених на засідання адміністративної колегії територіального відділення, розпочнеться о 11:45 та завершиться о 11:55 в день проведення засідання.

Разом з цим повідомляємо, що участь сторін у розгляді адміністративною колегією територіального відділення справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції - це право, а не обов’язок сторін. Колегія розглядає справи перш за все на основі наявних в матеріалах справи документів та письмових пояснень сторін.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux