• A-
  A+

Інформація про попередні висновки у справі № 2/01-261-21 щодо ТОВ "Харківський завод силових агрегатів" та ТОВ "Харківське електричне обладнання"

Опубліковано 14 березня 2023 року о 11:40

За попередніми висновками у справі № 2/01-261-21 пропонується:

1. Визнати, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Харківський завод силових агрегатів» (до зміни найменування юридичної особи – Товариство з обмеженою відповідальністю «Харківське електричне обладнання») та Товариство з обмеженою відповідальністю «Харківський завод електричних машин» вчинили порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6 пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів шляхом погодження своєї поведінки під час підготовки тендерних пропозицій та участі у процедурі закупівлі проведеної Державним підприємством «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» по закупівлі частин електродвигунів (ДК 021:2015: 31160000-5 — частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів) (ідентифікатор закупівлі в системі «Prozorro» − UA-2017-09-25-000025-b).

2. За порушення, вказане в пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «Харківський завод силових агрегатів» (до зміни найменування юридичної особи – Товариство з обмеженою відповідальністю «Харківське електричне обладнання») штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

3. За порушення, вказане в пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «Харківський завод електричних машин» штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

4. Визнати, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Харківський завод силових агрегатів» (до зміни найменування юридичної особи – Товариство з обмеженою відповідальністю «Харківське електричне обладнання») та Товариство з обмеженою відповідальністю «Харківський завод електричних машин» вчинили порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6 пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів шляхом погодження своєї поведінки під час підготовки тендерних пропозицій та участі у процедурі закупівлі проведеної Державним підприємством «Торецьквугілля» по закупівлі електродвигуна ДРТ-13 або еквівалента (ДК 021:2015: 31100000-7 — електродвигуни, генератори та трансформатори) (ідентифікатор закупівлі в системі «Prozorro» − UA-2017-11-15-000986-b).

5. За порушення, вказане в пункті 4 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «Харківський завод силових агрегатів» (до зміни найменування юридичної особи – Товариство з обмеженою відповідальністю «Харківське електричне обладнання») штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

6. За порушення, вказане в пункті 4 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «Харківський завод електричних машин» штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Засідання адміністративної колегії Відділення з питання розгляду справи № 2/01-261-21 відбудеться 20.03.2023 о 14 годині 30 хвилин за адресою: вулиця Митрополита Василя Липківського, 45, кімната 815, місто Київ, 03035.

Пропонуємо керівникам або представникам ТОВ «ХЗСА» та ТОВ «ХЗЕМ» прийняти участь у засіданні адміністративної колегії територіального відділення з питання розгляду справи № 2/01-261-21.

У разі прибуття на засідання адміністративної колегії Відділення представника, при собі мати документ, який посвідчує особу та повноваження на представництво.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux