• A-
  A+

Інформація про попередні висновки у справі № 2/01-88-19 щодо ТОВ "Авіс Прінт" та ТОВ "Автосервіс Хаус"

Опубліковано 07 квітня 2023 року о 08:00

За попередніми висновками у справі № 2/01-88-19 пропонується:

Визнати, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Авіс Прінт» та Товариство з обмеженою відповідальністю «Автосервіс Хаус» вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів шляхом погодження своєї поведінки під час підготовки тендерних пропозицій та участі у процедурі закупівлі, проведеної Північно-східною філією Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» по закупівлі «Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки» (лот № 1 – «Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки»; лот № 2 – «Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки») (ідентифікатор закупівлі в системі «Prozorro»: UA-2017-07-03-000886-b).

За порушення, вказане в пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «Авіс Прінт» штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

За порушення, вказане в пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «Автосервіс Хаус» штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Визнати, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Авіс Прінт» та Товариство з обмеженою відповідальністю «Автосервіс Хаус» вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів шляхом погодження своєї поведінки під час підготовки тендерних пропозицій та участі у процедурі закупівлі, проведеної Харківським торговельно-економічним коледжем Київського національного торговельно-економічного університету по закупівлі «ДК 021:2015 код 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (послуги з технічного обслуговування автомобілів)» (ідентифікатор закупівлі в системі «Prozorro»: UA-2017-03-09-001019-b).

За порушення, вказане в пункті 4 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «Авіс Прінт» штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

За порушення, вказане в пункті 4 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «Автосервіс Хаус» штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Засідання адміністративної колегії Відділення щодо прийняття рішення у справі № 2/01-88-19 відбудеться 12.04.2023 о 13 годині 00 хвилин за адресою: вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 45, кімната 815, місто Київ, 03035.

Пропонуємо керівникам або представникам ТОВ «Автосервіс Хаус» та ТОВ «Авіс Прінт» прийняти участь у засіданні адміністративної колегії Відділення з питання розгляду справи № 2/01-88-19.

У разі прибуття на засідання колегії Відділення представника, при собі мати документ, який посвідчує особу та повноваження на представництво.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux