Портал в режимі тестування та наповнення
Інформація про попередні висновки у справі № 7/03-71-22 щодо Виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради Миргородського району Полтавської області
Опубліковано 30 березня 2023 року о 12:43

За попередніми висновками у справі № 7/03-71-22 пропонується:

1. Визнати бездіяльність Виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради Миргородського району Полтавської області, яка полягає у невизначенні на конкурсних засадах виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів, на які поширюються повноваження Великобудищанської сільської ради, порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим частиною першою статті 15, пунктом 3 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, що призвела до недопущення конкуренції на ринку послуг з вивезення побутових відходів.

2. Зобов'язати Виконавчий комітет Великобудищанської сільської ради Миргородського району Полтавської області припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції, наведене в пункті 1 резолютивної частини цього подання в 4-місячний термін з дня отримання рішення, про що повідомити Східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету із наданням копій підтверджуючих документів.

Міркування або заперечення стосовно викладених у поданні висновків Виконавчий комітет Великобудищанської сільської ради Миргородського району Полтавської області може надіслати в термін до 31.03.2023 (включно) на електронну адресу Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (е-mail: khrv@amcu.gov.ua) та у паперовому вигляді на адресу відділу досліджень і розслідувань в Полтавській області Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (вул. Зигіна, 1, к. 320, м. Полтава, Полтавська область, 36000).

Відповідно до пункту 27 Правил розгляду заяв та справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19.04.1994 № 5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 06.05.1994 за № 90/299 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29.06.1998 № 169-р) (із змінами), повідомляємо, що 05.04.2023 у приміщенні Антимонопольного комітету України (місто Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, 45) о 13:30 адміністративною колегією Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України розглядатиметься справа № 7/03-71-22 про порушення Виконавчим комітетом Великобудищанської сільської ради Миргородського району Полтавської області законодавства про захист економічної конкуренції.

Запрошуємо голову Виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради Миргородського району Полтавської області та/або уповноважену особу (за довіреністю) як відповідача на зазначене засідання, участь у цьому засіданні є правом, а не обов'язком сторін у справі.

Інформацію про керівника та/або уповноважену особу (за довіреністю), що будуть присутні на засіданні, просимо повідомити до 12:00 04.04.2023 за номером телефону: (044) 251-62-91.

Реєстрація запрошених на засідання осіб розпочнеться о 12:45 та завершиться о 12:55 в день проведення засідання.

Просимо не запізнюватись.

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux