• A-
  A+

Інформація про рішення Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 05.07.2023

Опубліковано 05 липня 2023 року о 15:10

1. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 2/01-165-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Альфа-Проф Україна» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Агенство комплексної безпеки Галеон» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

2. Прийнято рішення про закриття провадження у справі № 3/20-155-19, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Харківський молочний завод» порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, шляхом повідомлення суб’єктом господарювання безпосередньо невизначеному колу осіб неправдивих відомостей, що можуть вплинути на наміри цих осіб щодо придбання товарів цього суб'єкта господарювання.

3. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 7/03-63-22, розпочатої за ознаками вчинення Хорольською міською радою Лубенського району Полтавської області порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 3 статті 50, абзацом сьомим частини другої статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування щодо встановлення пільги зі сплати земельного податку для комунальних підприємств, шляхом надання групам суб’єктів господарювання пільг, які ставлять їх у привілейоване становище стосовно конкурентів, що може призвести до спотворення конкуренції.

4. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Альфапром Плюс» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Хімпостач Дніпро» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

5. Надано рекомендації Недригайлівській селищній раді щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 3 статті 50, абзацом сьомим частини другої статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, які стосуються надання пільг комунальним підприємствам по сплаті земельного податку, які ставлять їх у привілейоване становище стосовно конкурентів та можуть призвести до спотворення конкуренції на відповідних ринках, усунення причин виникнення цього порушення і умов, що йому сприяють.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux