• A-
  A+

Інформація про попередні висновки у справі № 2/01-64-23 щодо ТОВ "Ентер Гео Інвест" та ТОВ "Амберкінг"

Опубліковано 10 липня 2024 року о 16:23

За попередніми висновками у справі № 2/01-64-23 пропонується: 

1. Визнати, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Ентер Гео Інвест"  та Товариство з обмеженою відповідальністю  «Амберкінг»  вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону шляхом погодження своєї поведінки під час підготовки цінових пропозицій та участі в аукціоні, проведеному Державною службою геології та надр України  за лотом «Спеціальний дозвіл на користування надрами – Ділянка Зонецька друга» (ідентифікатор аукціону в системі «Prozorro.Продажі»: UA-PS-2021-02-09-000042-3).

2. За порушення, вказане в пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на овариство з обмеженою відповідальністю "Ентер Гео Інвест" штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції». 

3. За порушення, вказане в пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю  «Амберкінг»  штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції». 

4. Визнати, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Ентер Гео Інвест"  та Товариство з обмеженою відповідальністю  «Амберкінг» вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону шляхом погодження своєї поведінки під час підготовки цінових пропозицій та участі в аукціоні, проведеному  Державною службою геології та надр України за лотом «Спеціальний дозвіл на користування надрами – Ділянка Зонецька перша» (ідентифікатор аукціону в системі «Prozorro.Продажі»: UA-PS-2021-02-09-000045-3).

5. За порушення, вказане в пункті 4 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю "Ентер Гео Інвест" штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції». 

6. За порушення, вказане в пункті 4 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю  «Амберкінг»  штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції». 

Засідання адміністративної колегії Відділення щодо прийняття рішення у справі № 2/01-64-23 відбудеться 17.07.2024 об 11 годині 30 хвилин за адресою: майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд, 1 поверх, м. Харків, 61022. 

Пропонуємо ТОВ «Амберкінг» та ТОВ «Ентер Гео Інвест» або їх представникам прийняти участь у засіданні адміністративної колегії Відділення з питання розгляду справи № 2/01-64-23. 

У разі прибуття на засідання колегії Відділення представників, при собі мати документ, який посвідчує особу та повноваження на представництво.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux