• A-
  A+

Інформація про попередні висновки у справі № 2/01-97-21 щодо ТОВ "АБЗ Промбуд" та ТОВ "Перша сеціалізована будівельна компанія"

Опубліковано 10 липня 2024 року о 16:46

За попередніми висновками у справі № 2/01-97-21 пропонується:

1. Визнати, що Товариство з обмеженою відповідальністю «АБЗ Промбуд» та Товариство з обмеженою відповідальністю «Перша спеціалізована будівельна компанія» вчинили порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6 та пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, проведених Кирилівською селищною радою Якимівського району Запорізької області на закупівлю: «Капітальний ремонт покриття проспекту Азовського та прилеглої території (від вул. Першотравнева до автовокзала) в смт. Кирилівка Якимівського району Запорізької області» (ідентифікатор закупівлі в системі «Prozorro»: UA-2019-03-05-000944-b).

2. За порушення, вказане в пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «АБЗ Промбуд» штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

3. За порушення, вказане в пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «Перша спеціалізована будівельна компанія» штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

4. Визнати, що Товариство з обмеженою відповідальністю «АБЗ Промбуд» та Товариство з обмеженою відповідальністю «Перша спеціалізована будівельна компанія» вчинили порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6 та пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, проведених Відділом капітального будівництва Мелітопольської міської ради Запорізької області на закупівлю: «Капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду вул. Осипенко (від вул. Героїв Сталінграда, 19 до просп. 50-річчя Перемоги в м. Мелітополі)» (ідентифікатор закупівлі в системі «Prozorro»: UA-2020-07-10-007021-c).

5. За порушення, вказане в пункті 4 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «АБЗ Промбуд» штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

6. За порушення, вказане в пункті 4 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «Перша спеціалізована будівельна компанія» штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Засідання адміністративної колегії Відділення з питання розгляду справи № 2/01-97-21 відбудеться 17 липня 2024 об 13 годині 30 хвилин за адресою: майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд, 1 поверх, м. Харків, 61022.

Пропонуємо керівнику або представнику ТОВ «ПСБК» та ТОВ «АБЗ Промбуд» прийняти участь у засіданні адміністративної колегії Відділення з питання розгляду справи № 2/01-97-21.

У разі прибуття на засідання адміністративної колегії Відділення представника, при собі мати документ, який посвідчує особу та повноваження на представництво.


Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux