За попередніми висновками у справі № 3/01-115-23 пропонується:
1. Визнати, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Гараж Тулс Україна» і Фізична особа-підприємець Степаненко Євген Анатолійович вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 закону україни «про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, проведених Комунальним підприємством «Шляхово-експлуатаційне підприємство» Рубіжанської міської ради на закупівлю «дк 021:2015 42410000-3 – підіймально-транспортувальне обладнання (придбання комплексу кввс-50 для улаштування комплексу відбору вторинної сировини КВВС-50,
м. Рубіжне, Луганська область)» (ідентифікатор закупівлі в системі «Prozorro»:
UA-2021-07-02-002622-a).
2. За порушення, вказане в пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «Гараж Тулс Україна» штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».
3. За порушення, вказане в пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на Фізичну особу-підприємця Степаненка Євгена Анатолійовича штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».
Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо результатів розгляду справи № 3/01-115-23 про порушення ТОВ «Гараж Тулс Україна» та ФОП Степаненком Є.А. законодавства про захист економічної конкуренції відбудеться 24 квітня 2024 року о 12 годині 45 хвилин за адресою: майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд, 1 поверх, м. Харків, 61022.
Керівник та/або уповноважена особа (за довіреністю) запрошуються для участі в засіданні зазначеної колегії.
У разі прибуття на засідання колегії Відділення представника, при собі мати документ, який посвідчує особу та повноваження на представництво.