• A-
  A+

Інформація про рішення Східного міжобласного територіального відділення АМКУ від 03 липня 2024 року

Опубліковано 03 липня 2024 року о 13:30

1. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Фізичною особою - підприємцем Гладушем Сергієм Володимировичем порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації Східному міжобласному територіальному відділенню Антимонопольного комітету України на вимогу голови територіального відділення у встановлений ним строк.

2. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Промлит» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

3. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Промінь» та Приватним сільськогосподарським підприємством «Буран» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор торгів в системі «Prozorro.Продажі»: LRE001-UA-20211204-01742).

4. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Фермерським господарством «СВ-Агро» та Фермерським господарством «Альянс-агро-2015» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор торгів в системі «Prozorro.Продажі»: LRE001-UA-20211124-17692).

5. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Приватним акціонерним товариством «Сумбуд» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації Східному міжобласному територіальному відділенню Антимонопольного комітету України на вимогу голови Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України у встановлений ним строк.

6. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Індіго груп» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації Східному міжобласному територіальному відділенню Антимонопольного комітету України на вимогу голови Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України у встановлений ним строк.

7. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Анлім.юей» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації Східному міжобласному територіальному відділенню Антимонопольного комітету України на вимогу голови Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України у встановлений ним строк.

8. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Виконавчим комітетом Козельщинської селищної ради порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною першою статті 15, пунктом 3 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, які можуть призвести до недопущення конкуренції на ринку послуг із збирання та перевезення побутових відходів.

9.Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Приватним підприємством «Сирена ойл» та Фізичною особою-підприємцем Бородаєм Дмитром Володимировичем порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних

10. Прийнято розпорядження про відмову у розгляді справи Фізичній особі-підприємцю Бондаренко Юлії Олександрівні у зв’язку з не виявленням ознак порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції в діях Комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал».

11. Прийнято розпорядження про виправлення описки в описовій частині розпорядження адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 20.05.2024 № 70/115-рп/к у справі № 4/01-99-24.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux