• A-
  A+

Інформація про рішення Східного міжобласного територіального відділення АМКУ від 14 травня 2024 року

Опубліковано 14 травня 2024 року о 14:00

1. Перенесено розгляд питання щодо  розгляду справи № 5/01-132-23, розпочатої за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємцем Кащенком Володимиром Анатолійовичем та Фізичною особою-підприємцем Груздою Олександром Юрійовичем ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6 та пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

2. Прийнято рішення про результат розгляду справи № 3/01-113-19, розпочатої за ознаками вчинення Корпорацією «Слобожанська паляниця» і Фізичною особою-підприємцем Онопрієнком Сергієм Григоровичем порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних

3. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємцем Мазуром Валерієм Володимировичем та Фізичною особою-підприємцем Дарійчуком Андрієм Юрійовичем порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

4. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємцем Кобиш Ларисою Анатоліївною та Фізичною особою-підприємцем Забережним Олександром Михайловичем порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

5. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Оверс» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню на вимогу голови територіального відділення у встановлений ним строк.

6. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Приватним акціонерним товариством «Миргородський агрошляхбуд» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Карлівський «Агрошляхбуд» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

7. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Арес білдінг» та Фізичною особою-підприємцем Кучеренком Віталієм Валерійовичем порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі №№ UA-2021-06-04-002548-a, UA-2021-06-11-012596-b).

8. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємцем Кучеренком Віталієм Валерійовичем та Товариством з обмеженою відповідальністю «Слобожанський метал ЛТД» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі №№ UA-2021-03-18-004911-b, UA-2021-03-05-001891-b, UA-2021-03-05-010332-c, UA-2021-03-05-002368-a).

9. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємцем Кучеренком Віталієм Валерійовичем та Товариством з обмеженою відповідальністю «Форс-білдінг 2020» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі №№ UA-2021-06-02-008587-b, UA-2021-04-15-003468-c).

10.Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємцем Романенком Назаром Григоровичем порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

11. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємцем Кравченко Вітою Олександрівною і Фізичною особою-підприємцем Випущенко Людмилою Миколаївною порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

12. Завершено дослідження щодо наявності або відсутності в діях Товариства з обмеженою відповідальністю фірми «Стройстандарт», Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівництво Слобожанщини» та Приватного підприємства фірми «Оберон» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі в системі «Prozorro»: UA-2020-06-19-001975-a).

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux