• A-
  A+

Інформація про рішення Східного міжобласного територіального відділення АМКУ від 29 травня 2024 року

Опубліковано 29 травня 2024 року о 16:05

1. Прийнято рішення про результат розгляду справи № 3/01-115-23, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Гараж Тулс Україна» і Фізичною особою-підприємцем Степаненком Євгеном Анатолійовичем порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються

2. Прийнято рішення про результат розгляду справи № 3/01-19-19, розпочатої за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємцем Марченко Владленою Анатоліївною та Фізичною особою-підприємцем Годуновою Людмилою Олександрівною порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

3. Прийнято рішення про закриття провадження у справі № 3/02-53-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Охтирська молочна промислова компанія «Славія» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50 та частиною першою, пунктом 1 частини другої статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку молока коров’ячого незбираного для промислової переробки, в частині встановлення таких цін придбання товару, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.

4. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 5/12-44-24, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Ресурсмаш» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації Східному міжобласному територіальному відділенню Антимонопольного комітету України на вимогу голови Відділення у встановлений головою Відділення строк.

5. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 2/01-194-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Дор Строй» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Будресурс» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

6. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 2/01-259-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Компанія «Азов Бізнес Консалтінг» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Промислово-Будівельна Компанія «Стройка» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

7. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 4/01-181-21, розпочатої за ознаками вчинення Приватним підприємством «Петров і К» та Приватним підприємством «РДГ Солар» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

8. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 8/01-257-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Індорбуд» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Брутус Партнершип» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

9. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 4/14-55-24, розпочатої за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємецем Кушвид Наталією Миколаївною порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання недостовірної інформації Східному міжобласному територіальному відділенню Антимонопольного комітету України.

10. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 3/01-70-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Макси-Буд» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Сумипрестиж» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

11. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 4/01-119-20, розпочатої за ознаками вчинення Фізичноїю особою-підприємцем Бабічем Валерієм Геннадійовичем та Товариством з обмеженою відповідальністю «ТТК Профвектор» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

12. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Донінтерпласт» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню на вимогу голови територіального відділення у встановлений ним строк.

13. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Бурж-Трейд» та Фізичною особою-підприємцем Матюніним Антоном Сергійовичем порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі в системі «Prozorro» - UA-2021-09-15-006785-b).

14. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Точприлад» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

15. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «НПКМ» та Товариством з обмеженою відповідальністю «СБК Гранд» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

16. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Профстройгрупп» та Фізичною особою-підприємцем Мігріним Андрієм Євгенійовичем порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

17. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Фудмікспостач» та Товариством з обмеженою відповідальністю «БС-Фуд» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

18. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Сефторг» (після державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу – ТОВ «Тризуб Посейдона») та Фізичною особою-підприємцем Випущенко Людмилою Миколаївною порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

19. Завершено дослідження щодо наявності або відсутності в діях Товариства з обмеженою відповідальністю «БС-Фуд» та Фізичної особи-підприємця Охріменко Марії Леонідівни ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

20. Завершено дослідження щодо наявності або відсутності в діях Товариства з обмеженою відповідальністю «БС-Фуд» та Товариства з обмеженою відповідальністю «Сефторг» (після державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу – ТОВ «Тризуб Посейдона») ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

21. Завершено дослідження щодо наявності або відсутності в діях Товариства з обмеженою відповідальністю «Перша слобожанська будівельна компанія», Товариства з обмеженою відповідальністю «СВ Альянц» та приватного підприємства фірми «оберон» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі в системі «Prozorro»: UA-2019-07-03-001743-b).

22. Завершено дослідження щодо наявності або відсутності в діях Товариства з обмеженою відповідальністю «Шахта 1-3 «Новогродівська» та Товариства з обмеженою відповідальністю «Енерготрейдинг» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux