• A-
  A+

Інформація щодо попередніх висновків у справі № 16 щодо наявності в діях ТОВ "ДЕЛЬТА-ФОРЕСТ" та ФОП СКРИПНИК І.М. порушень законодавства про захист економічної конкуренції

Опубліковано 25 жовтня 2019 року о 08:49

 За попередніми висновками у справі №16 пропонується:

1.       Визнати, що фізична особа-підприємець Скрипник Ігор Миколайович (ідентифікаційний код 2921713377) та товариство з обмеженою відповідальністю «Дельта-Форест» (ідентифікаційний код юридичної особи 39997842) вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів шляхом погодження своєї поведінки під час підготовки конкурсних пропозицій та участі у процедурі закупівлі: «деревинне паливо» проведеній комунальною установою «Луганський обласний фізкультурний центр «Олімп», з використанням електронної системи закупівель «Prozorro» (ідентифікатор в закупівлі в системі: UA-2018-03-07-001622-c), з метою забезпечення перемоги фізичної особи-підприємця Скрипника Ігоря Миколайовича.

 

2.      За порушення законодавства про захист економічної конкуренції, наведене в пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на фізичну особу-підприємця Скрипника Ігоря Миколайовича (ідентифікаційний код 2921713377) штраф у розмірі згідно чинного законодавства.

За порушення законодавства про захист економічної конкуренції, наведене в пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Дельта-Форест» (ЄДРПОУ 39997842) штраф у розмірі згідно чинного законодавства.

Представники сторін або уповноважені особи мають змогу отримати або ознайомитися зі змістом зазначеного подання та матеріалами справи у приміщенні

 

Луганського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 12, тел. (0645) 70 3520.

Представники сторін або уповноважені особи мають право надати свої міркування, пропозиції або заперечення щодо висновків та пропозицій, викладених у поданні.

 

У разі надання заперечень щодо висновків і пропозицій, викладених у поданні, необхідно надати докази, які їх підтверджують.

 

Разом з цим, повідомляємо, що розгляд справи № 16 відбудеться 11 листопада 2019 року о 13 год. 30 хв.

 

Місце розгляду справи: Луганське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, м. Сєвєродонецьк, просп. Центральний, 12, 2 поверх, к. 204.

 

У разі зміни дати проведення розгляду справи буде повідомлено про це додатково.

 

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux