• A-
  A+

Інформація щодо попередніх висновків у справі №35 щодо наявності в діях ТОВ "Лисичанська інженерно-будівельна компанія", ТОВ "Укравтоміст" і ТОВ "Статус Енерджи" порушення законодавства про захист економічної конкуренції

Опубліковано 25 жовтня 2019 року о 15:31

За попередніми висновками у справі № 35 пропонується:

1. Визнати, що ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛИСИЧАНСЬКА ІНЖЕНЕРНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» (ідентифікаційний код юридичної особи 37800423), ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТАТУС ЕНЕРДЖИ» (ідентифікаційний код юридичної особи 38188057) і ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАВТОМІСТ» (ідентифікаційний код юридичної особи 36323410) вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів шляхом погодження своєї поведінки під час підготовки конкурсних пропозицій та участі у процедурі закупівлі: «Ремонтно-відновлюючі роботи на шахтному копрі головного ствола №1 ВП «Шахти імені Д.Ф.Мельникова», проведених ПАТ «ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ» (ідентифікатор закупівлі в системі «Prozorro» UA-2018-04-17-000370-b), з метою забезпечення перемоги ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛИСИЧАНСЬКА ІНЖЕНЕРНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ».

 2. За порушення законодавства про захист економічної конкуренції, наведене в пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛИСИЧАНСЬКА ІНЖЕНЕРНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» (ідентифікаційний код юридичної особи 37800423) штраф у розмірі згідно чинного законодавства.

3. За порушення законодавства про захист економічної конкуренції, наведене в пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТАТУС ЕНЕРДЖИ» (ідентифікаційний код юридичної особи 38188057) штраф у розмірі згідно чинного законодавства.

4. За порушення законодавства про захист економічної конкуренції, наведене в пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАВТОМІСТ» (ідентифікаційний код юридичної особи 36323410) штраф у розмірі згідно чинного законодавства.

 Представники сторін або уповноважені особи мають змогу отримати або ознайомитися зі змістом зазначеного подання та матеріалами справи у приміщенні

Луганського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 12, тел. (0645) 70 3520.

Представники сторін або уповноважені особи мають право надати свої міркування, пропозиції або заперечення щодо висновків та пропозицій, викладених у поданні.

 У разі надання заперечень щодо висновків і пропозицій, викладених у поданні, необхідно надати докази, які їх підтверджують.

 Разом з цим, повідомляємо, що розгляд справи № 35  відбудеться 18 листопада 2019 року о 15 год. 30 хв.

Місце розгляду справи: Луганське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, м. Сєвєродонецьк, просп. Центральний, 12, 2 поверх, к. 204.

У разі зміни дати проведення розгляду справи буде повідомлено про це додатково.

 

 

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux