В ході дослідження ринків платних медичних послуг Відділенням встановлено, що КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я «БАРВІНКІВСЬКІЙ ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» не здійснює розрахунки вартості послуг з попереднього медичного огляду кандидатів у водії без визначення групи крові та резус-фактору.
Такі дії лікарні містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з попереднього медичного огляду кандидатів у водії (без визначення групи крові та резус-фактору), що призвела до ущемлення інтересів споживачів, яка була б неможливою за умов існування значної конкуренції на ринку платних медичних послуг.
КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я «БАРВІНКІВСЬКІЙ ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» надані обов'язкові для розгляду рекомендації припинити вищезазначене порушення, усунути причин виникнення цього порушення та умови, що йому сприяють, в 10 - денний строк з дня їх отримання.