• A-
    A+

Органи місцевого самоврядування виконали рекомендації адмінколегії Донецького відділення

Опубліковано 11 грудня 2015 року о 13:55

Донецьким відділенням під час дослідження ринку надання послуг з вивезення побутових відходів були надані рекомендації двадцяти семи органам місцевого самоврядування – сільськими і селищними радами Красноармійського і Володарського районів Донецької області щодо припинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, що полягало у їх бездіяльності із не вжиття заходів щодо визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на підпорядкованих ним територіях на конкурсних засадах. Такі дії призводять до недопущення конкуренції на ринку цих послуг.

Відповідно до Правил надання послуг з вивезення побутових відходів (№ 1070 від 10.12.2008), виконавець послуг визначається органом місцевого самоврядування на конкурсних засадах. Порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів затверджений постановою КМУ № 1173 від 16.11.2011.

Більшість сільських і селищних, рад на виконання рекомендацій припинили порушення і повідомили відділення про вжитті заходи.

 

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux