• A-
    A+

Оштрафували ТОВ та ПП за змову в закупівлі послуг з реконструкції будівлі

Опубліковано 24 квітня 2025 року о 18:20

Східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України встановило змову у діях ТОВ «Новопром Сіті» та ПП «Строй-клуб плюс» під час їх участі у 2021-2022 роках в закупівлі реконструкції нежитлової будівлі під розміщення відокремленого структурного підрозділу Старобільської станції екстреної медичної допомоги КНП Луганської обласної ради «Луганський регіональний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Загальна очікувана вартість закупівлі складала 10 462 311 грн.

Відділення встановило низку фактів, які доводять, що ТОВ «Новопром Сіті» та ПП «Строй-клуб плюс» під час участі у торгах узгоджували свою поведінку.

З огляду на сукупність доказів, 24 квітня 2025 року адміністративна колегія Східного МТВ АМКУ визнала дії ТОВ «Новопром Сіті» та ПП «Строй-клуб плюс» порушенням, передбаченим пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які призвели до спотворення результатів торгів.

За змову відповідачів оштрафовано на загальну суму 136 000 грн. 

Нагадаємо, згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів тендерів.

З відповідними Зведеними відомостями щодо спотворення результатів торгів можна ознайомитися на сайті АМКУ (постійно оновлюється).

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux