початок о 11.00
1. Про результати розгляду справи № 2/01-49-23, розпочатої за ознаками вчинення Приватним підприємством «Юридична фірма «Каррал» (після зміни назва юридичної особи Приватне підприємство «Лоренк лтд») та Приватним підприємством «Ромалекс» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатори закупівель в системі «Prozorro» UA-2018-04-17-000578-c; UA-2018-04-18-000139-c; UA-2018-05-05-000536-b; UA-2018-05-11-001103-c; UA-2019-10-08-000845-c).
2. Про результати розгляду справи № 5/12-55-25, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Виробнича група «Кайман» порушення, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації Східному міжобласному територіальному відділенню Антимонопольного комітету України на вимогу голови відділення Антимонопольного комітету України у встановлений ним строк.
3. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Проектно-будівельна компанія «Будмісто» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.
4. Про завершення дослідження щодо наявності або відсутності в діях Фізичної особи-підприємця Вдовиченка Олександра Анатолійовича та Фізичної особи-підприємця Коваленка Михайла Васильовича ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатори закупівель в системі «Prozorro»: UA-2022-01-26-004116-c, UA-2022-01-26-003907-c).
5. Про завершення дослідження щодо наявності або відсутності в діях Товариства з обмеженою відповідальністю «Миренергоком» та Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Мегабуд-2012» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі в системі «Prozorro»: UA-2024-12-20-000291-a).
6. Про виконання Акціонерним товариством «Полтаваобленерго» рекомендацій про припинення дій, які полягають у відмові в укладенні договору з Товариством з обмеженою відповідальністю «Лівбест» про надання послуг з розподілу електричної енергії та містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50 та частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції».
7. Про виконання Виконавчим комітетом Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області рекомендацій про припинення бездіяльності, яка містить ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 3 статті 50 та частиною першою статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органів місцевого самоврядування, які можуть призвести до недопущення конкуренції на ринку здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів, на які поширюються повноваження Коломацької сільської ради.
8. Про виконання Виконавчим комітетом Драбинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області рекомендацій про припинення бездіяльності, яка містить ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 3 статті 50 та частиною першою статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органів місцевого самоврядування, які можуть призвести до недопущення конкуренції на ринку здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів, на які поширюються повноваження Драбинівської сільської ради.
9. Про виконання Комунальним підприємством «Комунсервіс» заводської міської ради Полтавської області рекомендацій про припинення дій, які містять ознаки порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених:
- пунктом 1 частини другої статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в частині видачі технічних умов на приєднання до систем централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення, шляхом встановлення таких умов придбання товару, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку;
- пунктом 2 частини другої статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в частині видачі технічних умов на приєднання до систем централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення, шляхом застосування різних умов до рівнозначних угод з суб’єктами господарювання, продавцями чи покупцями без об’єктивно виправданих на те причин.