• A-
  A+

Проєкт порядку денного засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 07 травня 2024 року

Опубліковано 06 травня 2024 року о 09:24

початок о 11.00

1. Про результати розгляду справи № 4/01-4-22, розпочатої за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємецем Кушвид Наталією Миколаївною та Фізичною особою-підприємецем Мртеян Анаіт Бабкенівною порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

2. Про результати розгляду справи № 2/12-123-23, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Облсумиліфт» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлений головою територіального відділення строк.

3. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Інновавуд» та Дочірнім підприємством Публічного акціонерного товариства «Сумбуд» Будівельно-монтажним підприємством «Лебединпромбуд» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів аукціонів.

4. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Его агентство» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

5. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Дортехінвест» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

6. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Флагман» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Проектно-будівельна компанія «Будмісто» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

7. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Ін-тет білдінг» та Приватним підприємством «Гарант буд сервіс» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі №№ UA-2020-04-10-001555-c, UA-2021-08-02-007964-b, UA-2021-08-02-011003-b).

8. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Приватним підприємством «Будівельна перспектива» та Приватним підприємством «Юг-сервіс» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі №№ UA-2020-09-04-001837-a, UA-2021-08-31-006004-a, UA-2021-10-18-013726-c).

9. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Краматорська енергетична компанія» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання інформації в неповному обсязі територіальному відділенню Антимонопольного комітету України в установлені головою територіального відділення Антимонопольного комітету України строки.

10. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємцем Зарецьким Сергієм Юрійовичем та Фізичною особою-підприємцем Кондратьєвим Сергієм Миколайовичем порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

11. Про завершення дослідження щодо наявності або відсутності в діях Фізичної особи-підприємця Бабенка Олександра Прокофійовича та Фізичної особи-підприємця Анікєєвої Інни Леонідівни ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

12. Про завершення дослідження щодо наявності або відсутності в діях Товариства з обмеженою відповідальністю «Горпром» та Приватного підприємства «Будагроспектр» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатори закупівель № UA-2021-08-09-012359-a).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux