• A-
    A+

Проєкт порядку денного засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 09 липня 2024 року

Опубліковано 08 липня 2024 року о 14:15

початок о 11.00

1. Про результат розгляду справи № 3/01-22-19, розпочатої за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємцем Марченко Владленою Анатоліївною та Фізичною особою-підприємцем Тахтаджієвим Юрієм Юрійовичем порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

2. Про результати розгляду справи № 4/01-12-22, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Капітал Буд-Суми» та Товариством з обмеженою відповідальністю «УК» Сумитехнобудсервіс» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

3. Про результати розгляду справи № 7/13-13-24, розпочатої за ознаками вчинення Акціонерним товариством «Полтавахолод» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання інформації в неповному обсязі територіальному відділенню на вимогу голови територіального відділення у встановлений ним строк.

4. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Ювм-Буд» та Товариством з обмеженою відповідальністю «СК Гринбуд» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі №№ UA-2021-03-25-006139-b, UA-2021-05-25-001258-c, UA-2021-07-02-009277-c, UA-2022-01-10-001971-c).

5. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Лізинг фармація» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Аптека № 222» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор торгів в системі «Prozorro.Продажі»: LRE001-UA-20211119-62995).

6. Про стан виконання Кролевецькою міською радою зобов’язання, встановленого у пункті 2 резолютивної частини рішення адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 14.03.2024 № 70/9-р/к.



Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux