• A-
  A+

Проєкт порядку денного засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 19 лютого 2024 року

Опубліковано 16 лютого 2024 року о 12:49

початок о 13.00

1. Про закриття провадження у справі № 3/20-51-20, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Охрана-сервіс» порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді неправомірного використання рекламних матеріалів без дозволу (згоди) суб’єкта господарювання, який раніше почав використовувати їх у господарській діяльності, що може призвести до змішування діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю «Охрана-сервіс» з діяльністю Товариства з обмеженою відповідальністю «Кратос 1».

2. Про закриття провадження у справі № 2/03-54-22, розпочатої за ознаками вчинення Грунською сільською радою порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого абзацом сьомим частини другої статті 15, пунктом 3 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, в частині надання окремим групам суб’єктів господарювання (комунальним підприємствам) пільг, які ставлять їх у привілейоване становище стосовно конкурентів, що може призвести до спотворення конкуренції на відповідних ринках.

3. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Харківською міською радою в особі виконавчого комітету порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого абзацом сьомим частини другої статті 15 та пунктом 3 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування шляхом надання науково-дослідним інститутам судових експертиз Міністерства юстиції України переваг, які ставлять їх у привілейоване становище стосовно конкурентів, що може призвести до усунення конкуренції.

4. Про завершення дослідження щодо наявності або відсутності в діях Приватного виробничо-комерційного підприємства «Статус» та Фізичної особи-підприємця Мирошниченка Сергія Миколайовича ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі №№ UA-2019-03-27-002321-b, UA-2019-07-04-001196-a, UA-2020-03-16-001689-a, UA-2021-08-06-010638-a).

5. Про завершення дослідження щодо наявності або відсутності в діях Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрєвробуд-СВ», Товариства з обмеженою відповідальністю «СВ-Білдінг» та Товариства з обмеженою відповідальністю «Авлен» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор в електронній системі закупівель «Prozorro» UA-2020-07-31-000898-а).

6. Про завершення дослідження щодо наявності або відсутності в діях Товариства з обмеженою відповідальністю «СВ-Білдінг» та Товариства з обмеженою відповідальністю «Індіго груп» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор в електронній системі закупівель «Prozorro» UA-2020-08-19-005440-с).

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux