• A-
  A+

Проєкт порядку денного засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 30 квітня 2024 року

Опубліковано 29 квітня 2024 року о 11:35

Початок о 13-30

1. Про результати розгляду справи № 1/02-160-21, розпочатої за ознаками вчинення Акціонерним товариством «оператор газорозподільної системи «Харківгаз» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною першою статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з розподілу природного газу, що могли призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

2. Про результати розгляду справи № 7/01-12-23, розпочатої за ознаками вчинення Фізичною-особою підприємцем Сергієнком Володимиром Івановичем та Товариством з обмеженою відповідальністю «Торгова компанія «Світ продуктів» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

3. Про результати розгляду справи № 7/02-1-23, розпочатої за ознаками вчинення Комунальним підприємством «Комунсервіс» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною першою статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку, що могло призвести до ущемлення інтересів споживачів, яке було б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення в частині видачі технічних умов на приєднання до систем централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення.

4. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємцем Плішком Олександром Олександровичем та Фізичною особою-підприємцем Мирошниченком Сергієм Миколайовичем порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі в системі «Prozorro» - UA-2021-05-21-004987-b).

5. Про початок розгляду справи за ознаками вчинення Комунальним підприємством «Харківські теплові мережі» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлений головою територіального відділення строк.

6. Про зупинення розгляду заяви Споживчого товариства «Житлово-будівельний кооператив «С-инвест сервіс» про порушення комунальним підприємством «харківські теплові мережі» законодавства про захист економічної конкуренції (вх. № 2-АМ від 31.01.2024).

7. Про завершення дослідження щодо наявності або відсутності в діях Фізичної особи-підприємця Плішка Олександра Олександровича та Фізичної особи-підприємця Мирошниченка Сергія Миколайовича ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатори закупівель №№ UA-2019-08-08-001887-b, UA-2019-12-02-002366-b).

8. Про завершення дослідження щодо наявності або відсутності в діях Товариства з обмеженою відповідальністю «Бізнес-сервіс груп» та Товариства з обмеженою відповідальністю «БФ Спецєвросервіс» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux