• A-
  A+

Територіальним відділенням прийнято рішення, яким комунальне підприємство Полтавської обласної ради "Полтававодоканал" притягнуто до відповідальності за порушення конкурентного законодавства

Опубліковано 11 березня 2020 року о 14:59

1. За результатом розгляду справи №66-2-50/59-19 адміністративною колегією Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, 11 березня 2020 року прийнято рішення №66/15-р/к, резолютивною частиною якого визнано, що дії комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» щодо припинення надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення Філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у період з 29.08.2018 по 20.11.2018, є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 2 статті 50, пунктом 5 частини другої статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в межах території м. Полтава, на якій розташовані діючі мережі комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал», що призвели до ущемлення інтересів споживача, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

Відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» за порушення законодавства про захист економічної конкуренції на відповідача накладено штраф у розмірі 40 000 (сорок тисяч) гривень.

2. За результатом розгляду справи №66-2-50/22-19 адміністративною колегією Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, 11 березня 2020 року прийнято рішення №66/14-р/к, резолютивною частиною якого визнано, що дії комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» щодо включення в технічні умови на приєднання/підключення до систем централізованого водопостачання та водовідведення умови щодо обов’язку споживача здійснити встановлення лічильника води з визначеним класом точності є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 2 статті 50, частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з видачі технічних умов на приєднання/підключення до централізованих систем водопостачання та водовідведення в межах території м. Полтава, м. Карлівка, смт. Опішня, смт. Машівка, смт. Шишаки, с. Стасі Диканського р-ну, м. Кобеляки, смт. Котельва, смт. Н. Санжари, де розташовані діючі мережі цього підприємства, що можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

Відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» за порушення законодавства про захист економічної конкуренції на відповідача накладено штраф у розмірі 60 000 (шістдесят тисяч) гривень.

 

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux