• A-
    A+

В ЧЕРГОВИЙ РАЗ СПІВПРАЦЯ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ПРИНОСИТЬ СВОЇ РЕЗУЛЬТАТИ

Опубліковано 04 серпня 2015 року о 16:24

За результатами розгляду подань Управління СБУ в Сумській області та Прокуратури Сумської області територіальним відділенням було розглянуто дві справи щодо антиконкурентних дій учасників торгів (тендерів) по закупівлі товарів за державні кошти, які призвели до спотворення результатів проведених торгів.

Рішеннями адміністративної колегії були оштрафовані:

- ФОП Сахненко Любов Станіславівна (Білопільський район) та ТОВ «Шлях» (смт.Ульянівка Білопільського району) на загальну суму 13,6 тис.грн. за спотворення результатів торгів проведених у грудні 2014 року Відділом освіти Білопільської райдержадміністрації із закупівлі хлібобулочних та кондитерських виробів (розмір бюджетного призначення за кошторисом складав 180 тис. 525 грн). При визначенні розміру штрафу було враховано, що Відповідачами у справі порушення законодавства про захист економічної конкуренції було вчинено вперше, вони визнали факт вчинення порушення та сприяли розгляду справи.

- ТОВ «Алмаз-центр» (м.Суми) та ТОВ «Лобос-Трейд» (м.Суми) на загальну суму 85 тис.грн. за спотворення результатів торгів проведених у лютому 2015 року ДП «Сумське лісове господарство» із закупівлі паливо-мастильних матеріалів (розмір бюджетного призначення за кошторисом становив 2 млн. 640 тис.грн.). При визначенні розміру штрафу було враховано, що Відповідачами у справі порушення законодавства про захист економічної конкуренції було вчинено вперше, перешкод у розгляді справи вони не чинили, разом з тим не визнали факт вчинення порушення.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux