Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України рекомендувала ТОВ «Альфа Фуд Імпекс» (м. Київ) усунути причини виникнення порушень конкурентного законодавства, що їм сприяють.
Як встановило Відділення за результатами власних досліджень, ТОВ «Альфа Фуд Імпекс» розміщало на упаковці масла солодковершкового селянського 73% жиру виробленого відповідно до ДСТУ 4399:2005 масою нетто
З метою припинення дій, що містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, на підставі статті 46 Закону України «Про захист економічної конкуренції», адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України рекомендувала Товариству з обмеженою відповідальністю «Альфа Фуд Імпекс» у 30-денний термін припинити дії, що містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.
«Відповідно до законодавства про захист від недобросовісної конкуренції поширенням інформації, що вводить в оману, є повідомленням суб’єктом господарювання безпосередньо або через іншу особу, одній, кільком особам або невизначеному колу осіб, у тому числі в рекламі, неповних, неточних, неправдивих відомостей, зокрема внаслідок обраного способу їх викладення, замовчування окремих фактів чи нечіткості формулювань, що вплинули або можуть вплинути на наміри цих осіб щодо придбання (замовлення) чи реалізації (продажу, поставки, виконання, надання) товарів, робіт, послуг цього суб’єкта господарювання», - надав пояснення голова територіального відділення Володимир Оніщенко.