• A-
  A+

Інформація про попередні висновки у справі № 5/02-9-23 щодо Товариства з обмеженою відповідальністю "Водолій-БС"

Опубліковано 13 липня 2023 року о 11:41

За попередніми висновками у справі № 5/02-9-23 пропонується:

1. Визнати, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Водолій-БС» (ідентифікаційний код юридичної особи 36079955) відповідно до частини першої статті 12 Закону України «Про захист економічної конкуренції» за підсумками діяльності протягом 2020 - березня 2023 займає монопольне (домінуюче) становище на ринку послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, в частині видачі технічних умов на приєднання до систем централізованого водопостачання та централізованого водовідведення в межах території селища міського типу Ямпіль Шосткинського району Сумської області, на якій розташовані системи, що перебувають у власності та/або користуванні ТОВ «Водолій-БС», із часткою 100 відсотків.

2. Визнати дії Товариства з обмеженою відповідальністю «Водолій- БС» (ідентифікаційний код юридичної особи 36079955), які полягають у встановленні в технічних умовах на приєднання до систем централізованого водопостачання строку їх дії на один рік, порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 2 статті 50, частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, в частині видачі технічних умов на приєднання до систем централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

3. Відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, наведене у пункті 2 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «Водолій-БС» (ідентифікаційний код юридичної особи 36079955) штраф відповідно до чинного законодавства.

4. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю «Водолій- БС» (ідентифікаційний код юридичної особи 36079955) припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції, наведене в пункті 2 резолютивної частини цього подання, про що повідомити Східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України з наданням копій підтверджуючих документів.

Міркування або заперечення стосовно викладених у поданні висновків Товариство з обмеженою відповідальністю «Водолій-БС» може надіслати в термін до 17.07.2023 (включно) на електронну адресу Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України ([email protected]) та у паперовому вигляді на адресу Відділу досліджень і розслідувань в Сумській області Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (вул. Харківська, 30/1, м. Суми, 40035).

Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо результатів розгляду справи № 5/02-9-23 про порушення Товариством з обмеженою відповідальністю «Водолій-БС» законодавства про захист економічної конкуренції відбудеться 18.07.2023 о 13 годині 30 хвилин за адресою: 03035, місто Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, 45, поверх 8, кімната 814.

Керівник та/або уповноважена особа (за довіреністю) запрошуються для прийняття участі в засіданні зазначеної колегії.

Інформацію про керівника та/або уповноважену особу (за довіреністю), які будуть присутні на засіданні, просимо повідомити до 12:00 17.07.2023 за номером телефону: (044) 251-62-25*62-91.

Реєстрація запрошених на засідання осіб розпочнеться о 12:45 та завершиться о 12:55 в день проведення засідання.

Разом з цим повідомляємо, що участь сторін у розгляді адміністративною колегією Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції - це право, а не обов’язок сторін. Колегія розглядає справи перш за все на основі наявних в матеріалах справи документів та письмових пояснень сторін.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux