• A-
  A+

Інформація про попередні висновки у справі № 1/02-42-21 щодо АТ "Оператор газорозподільної системи "Сумигаз"

Опубліковано 13 липня 2023 року о 13:27

За попередніми висновками у справі № 1/02-42-21 пропонується:

1. Визнати, що у 2018 році Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Сумигаз» (ідентифікаційний код юридичної особи – 03352432) займало монопольне (домінуюче) становище на ринку послуг з розподілу природного газу в межах території міста Суми, Сумської області та села Мойка Краснокутського району Харківської області, де знаходиться газорозподільна система, що перебуває у власності, господарському віданні, користуванні чи експлуатації Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Сумигаз».

2. Визнати дії Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Сумигаз» (ідентифікаційний код юридичної особи – 03352432), які полягають у встановленні необґрунтованих вимог при прийняті в експлуатацію реконструйованих ПП «Будівельник-газ» систем внутрішнього газопостачання, порушенням, передбаченим пунктом 2 статті 50, частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку розподілу природного газу в межах території міста Суми, Сумської області та села Мойка Краснокутського району Харківської області, де знаходиться газорозподільна система, що перебуває у власності, господарському віданні, користуванні чи експлуатації Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Сумигаз», які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку розподілу природного газу, що могли призвести до обмеження конкуренції на суміжному ринку послуг будівництва/реконструкції внутрішніх газових мереж.

3. За порушення, зазначене у пункті 2 резолютивної частини цього подання, накласти на Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Сумигаз» (ідентифікаційний код юридичної особи – 03352432) штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Міркування або заперечення стосовно викладених у поданні висновків Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Сумигаз» може надіслати в термін до 14.07.2023 (включно) на електронну адресу Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України ([email protected]) та у паперовому вигляді на адресу Відділу досліджень і розслідувань в Сумській області Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (вул. Харківська, 30/1, м. Суми, 40035).

Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо результатів розгляду справи № 1/02-42-21 про порушення Акціонерним товариством «Оператор газорозподільної системи «Сумигаз» законодавства про захист економічної конкуренції відбудеться 18.07.2023 о 13 годині 45 хвилин за адресою: 03035, місто Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, 45, поверх 8, кімната 814.

Керівник та/або уповноважена особа (за довіреністю) запрошуються для прийняття участі в засіданні зазначеної колегії.

Інформацію про керівника та/або уповноважену особу (за довіреністю), які будуть присутні на засіданні, просимо повідомити до 12:00 17.07.2023 за номером телефону: (044) 251-62-25*62-91.

Реєстрація запрошених на засідання осіб розпочнеться о 12:45 та завершиться о 12:55 в день проведення засідання.

Разом з цим повідомляємо, що участь сторін у розгляді адміністративною колегією Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції - це право, а не обов’язок сторін. Колегія розглядає справи перш за все на основі наявних в матеріалах справи документів та письмових пояснень сторін.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux