• A-
  A+

Інформація про попередні висновки у справі № 7/02-106-21 щодо Диканського комбінату комунальних підприємств

Опубліковано 06 жовтня 2022 року о 16:30

За попередніми висновками у справі № 7/02-106-21 пропонується:

1. Визнати, що у період 2018 - 2021 років та січня-серпня 2022 року та станом на 01.09.2022 Диканський комбінат комунальних підприємств  займає монопольне (домінуюче) становище на ринку послуги з централізованого постачання холодної води в територіальних (географічних) межах населених пунктів смт Диканька, с. Водяна Балка, с. Кратова Говтва, с. Великі Будища, с. Чернечий Яр, с. Велика Рудка, с. Кам'янка, с. Петро-Давидівка, в яких розташовані мережі, що перебувають у власності та/або користуванні Підприємства, як такий, що не мав жодного конкурента на цьому ринку.

2. Визнати дії Диканського комбінату комунальних підприємств  щодо стягнення плати зі споживачів (населення) послуги з централізованого постачання холодної води за прийняття на абонентський облік засобів обліку води порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50, частини першої статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку, що призвели до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

3. Відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції», за порушення, зазначене у пункті 2 резолютивної частини цього подання, накласти на Диканський комбінат комунальних підприємств штраф.

4. Зобов'язати Диканський комбінат комунальних підприємств  припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції та усунути наслідки порушення законодавства, зазначеного у пункті 2 резолютивної частини цього подання, про що в 2-місячний термін з дня отримання рішення повідомити Східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету із наданням копій підтверджуючих документів.

Міркування або заперечення стосовно викладених у поданні висновків, Відповідачі можуть надіслати в термін до 07.10.2022 (включно) на електронну адресу Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (e-mail: [email protected]) та у паперовому вигляді на адресу відділу досліджень і розслідувань  в Полтавській області Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (вул.Зигіна,1 к. 320, м. Полтава, Полтавська область, 36000).

Пропонуємо директору Диканського комбінату комунальних підприємств  та/або уповноваженій особі (за довіреністю), взяти участь у засіданні адміністративної колегії Відділення, участь у цьому засіданні є правом, а не обов’язком сторін у справі.

Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України з розгляду справи № 7/01-16-22, відбудеться 11 жовтня 2022 року о 13 годині 15 хвилин у приміщенні Антимонопольного комітету України (місто Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, 45).

Інформацію про керівника та/або уповноважену особу (за довіреністю), що будуть присутні на засіданні, просимо повідомити до 12:00 10.10.2021 за номером телефону: (044) 251-62-91.

Реєстрація запрошених на засідання осіб розпочнеться о 12:45 та завершиться о 12:55 в день проведення засідання.

Просимо не запізнюватись.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux