Портал в режимі тестування та наповнення
Інформація про рішення Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 18.07.2023
Опубліковано 18 липня 2023 року о 17:00

1. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 1/01-28-22, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Еллта» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Прогресбудсервіс» законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

2. Прийнято рішення про закриття провадження у справі № 143-26.13/81-19/2-18, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Українська машинобудівельна техніка» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Дігма-інвест» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються

3. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 5/02-9-23, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Водолій-бс» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50, частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, в частині видачі технічних умов на приєднання до систем централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

4. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 1/02-42-21, розпочатої за ознаками вчинення Акціонерним товариством «Оператор газорозподільної системи «Сумигаз» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50, частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку розподілу природного газу, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку розподілу природного газу, що могли призвести до обмеження конкуренції на суміжному ринку послуг будівництва/реконструкції внутрішніх газових мереж.

5. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 7/01-11-23, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Полтавахліб-3» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Кременчуцький хлібокомбінат» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

6. Надано рекомендації Грунській сільській раді щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 3 статті 50, абзацом сьомим частини другої статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування щодо встановлення пільг зі сплати земельного податку для комунальних підприємств, шляхом надання окремим групам суб’єктів господарювання (комунальним підприємствам) пільг, які ставлять їх у привілейоване становище стосовно конкурентів, що може призвести до спотворення конкуренції.

7. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи про порушення Товариством з обмеженою відповідальністю «ІК «Призма» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Енерготехконтроль» законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

8. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Бібліотека 2021» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Радник 2021» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів аукціонів.

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux