• A-
  A+

Інформація про попередні висновки у справі № 1/02-76-20 щодо ТОВ "Спейсірун"

Опубліковано 18 червня 2024 року о 16:00

За попередніми висновками у справі № 1/02-76-20 пропонується:

1. Визнати, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Спейсірун» за підсумками діяльності протягом 2019 року та січня - червня 2020 року займало монопольне (домінуюче) становище на ринку послуг з централізованого водопостачання в частині видачі технічних умов на приєднання до систем централізованого водопостачання в межах території сіл Мурафа, Каплунівка, Козіївка, Городнє, Пархомівка, Олексіївка Краснокутського (наразі – Богодухівського) району Харківської області, на якій розташовані системи централізованого водопостачання, що перебували у власності та/або користуванні ТОВ «Спейсірун» з часткою 100%, оскільки на цьому ринку у нього не було жодного конкурента.

2. Визнати дії Товариства з обмеженою відповідальністю «Спейсірун», які полягали у визначенні в Технічних умовах на виготовлення проектної документації по підключенню житлового будинку до централізованої системи водопостачання конкретного засобу обліку холодної води, а саме MNK-UA 15/165, порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 2 статті 50, частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з централізованого водопостачання в частині видачі технічних умов на приєднання до систем централізованого водопостачання, що могли призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

3. За порушення, наведене в пункті 2 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «Спейсірун» штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Засідання адміністративної колегії Відділення щодо результатів розгляду справи № 1/01-128-20 відбудеться 27 червня 2024 року об 11 годині 45 хвилин за адресою: м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд, 1 поверх.

Керівник та/або уповноважена особа (за довіреністю) запрошуються для прийняття участі у засіданні зазначеної колегії.

Інформацію про керівника та/або уповноважену особу (за довіреністю), які будуть присутні на засіданні адміністративної колегії Відділення, просимо повідомити до 12:00 години 26 червня 2024 року за номером телефону (057) 7-143-444 або на електронну адресу: [email protected].

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux