• A-
  A+

Інформація про попередні висновки у справі № 7/02-81-22 щодо КП "Глобинське" Глобинської міської ради

Опубліковано 21 березня 2024 року о 13:09

За попередніми висновками у справі № 7/02-81-22 пропонується:

1. Визнати, що Комунальне підприємство «Глобинське» Глобинської міської ради за результатами діяльності протягом 2021-2022 років займало монопольне (домінуюче) становище на ринку послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в частині видачі технічних умов на приєднання до систем централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення в межах території м. Глобине, с. Жуки, с. Пироги, с. Яроші, с. Опришки, с. Черевані, с. Семимогили, с. Старий Хутір, с. Новомосковське, с. Кордубанове, с. Шепелівка Кременчуцького району Полтавської області, на якій розташовані мережі централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що перебувають на балансі Підприємства, із часткою 100 %, оскільки на цьому ринку у нього не було жодного конкурента.

2. Визнати, що дії Комунального підприємства «Глобинське» Глобинської міської ради, які полягають у визначенні в технічних умовах на приєднання до систем централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення конкретного типу засобу обліку холодної води для встановлення, є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим частиною першою статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку, що могли призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення в частині видачі технічних умов на приєднання до систем централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення.

3. За порушення, зазначене у пункті 2 резолютивної частини цього подання, накласти на Комунальне підприємство «Глобинське» Глобинської міської ради штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Міркування або заперечення стосовно викладених у поданні висновків,
КП «Глобинське» може надіслати на електронну адресу Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (е-mail: khrv@amcu.gov.ua) та у паперовому вигляді на адресу відділу досліджень і розслідувань в Полтавській області Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (вул. Капітана Володимира Кісельова, буд. 1, к. 320, м. Полтава, Полтавська обл., 36000).

Відповідно до пункту 27 Правил розгляду заяв та справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19.04.1994 № 5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 06.05.1994 за № 90/299 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29.06.1998 № 169-р) (із змінами), повідомляємо, що 28.03.2024 у приміщенні Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (місто Харківмайдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд, 1 поверх) о 14:30 адміністративною колегією Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України розглядатиметься справа № 7/02-81-22 про порушення КП «Глобинське» законодавства про захист економічної конкуренції.

Запрошуємо керівника КП «Глобинське» та/або уповноважену особу (за довіреністю) як відповідача на зазначене засідання, участь у цьому засіданні є правом, а не обов'язком сторін у справі.

Інформацію про керівника та/або уповноважену особу (за довіреністю), що будуть присутні на засіданні, просимо повідомити до 12:00 27.03.2024 за номером телефону: (0532) 56-39-77 чи на електронну адресу: [email protected].


Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux