• A-
  A+

Інформація про рішення Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 09 квітня 2024 року

Опубліковано 09 квітня 2024 року о 13:50

1. Прийнято рішення про результат розгляду справи № 3/01-65-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «ТДК Дельта» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Дельта-М.Добропілля» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

2. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 2/12-125-23, розпочатої за ознаками вчинення Малим колективним сільськогосподарським підприємством «Шляхбуд» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету Україниу встановлений головою територіального відділення строк.

3. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 5/02-70-23, розпочатої за ознаками вчинення Комунальним підприємством «Глухівський водоканал» Глухівської міської ради порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50, частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що могли призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

4. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 5/03-49-22, розпочатої за ознаками вчинення Липоводолинською селищною радою порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 3 статті 50, абзацом сьомим частини другої статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, які полягали у наданні групам суб’єктів господарювання (комунальним підприємствам) пільг, які ставлять їх у привілейоване становище стосовно конкурентів, що могло призвести до спотворення конкуренції.

5. Прийнято рішення про результат розгляду справи № 3/01-144-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Борей» (після державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу Товариство з обмеженою відповідальністю «ТТ Інструктор») та товариством з обмеженою відповідальністю «компанія «гамаюн» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

6. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 2/12-120-23, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Амберкінг» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлений головою територіального відділення строк.

7. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 2/12-121-23, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Амберпром» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлений головою територіального відділення строк.

8. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 2/12-122-23, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Хупо се трейд» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлений головою територіального відділення строк.

9. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Промкріплення» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню на вимогу голови територіального відділення у встановлений ним строк.

10. Завершено дослідження щодо наявності або відсутності в діях Товариства з обмеженою відповідальністю «Укртрансінвест-сервіс» та Товариства з обмеженою відповідальністю «Насус трейд» ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатори закупівель №№ UA-2021-08-25-009784-а, UA-2021-08-30-003321-с).

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux