• A-
  A+

Інформація про рішення Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 25 січня 2024 року

Опубліковано 25 січня 2024 року о 15:07

1. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Ксю Про» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

2. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Енерго Восток Антрацит» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Промтопресурс» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі - UA-2023-02-13- 001401-a).

3. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Промтопресурс» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Енерго Восток Антрацит» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі - UA-2023-04-13-008240-a).

4. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Приватним підприємством «Профітпал» та Приватним підприємством «Лідер Актив» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі - UA-2023-04-13-008240-a).

5. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Промтопресурс» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Енерго Восток Антрацит» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі - UA-2023-03-16-012537-a).

6. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Промтопресурс» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Енерго Восток Антрацит» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі - UA-2023-02-07-005477-a).

7. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Промтопресурс», Приватним підприємством «Нафтоагросервіс», Товариством з обмеженою відповідальністю «Енерго Восток Антрацит» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі - UA-2023-06-28-010689-a).

8. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Приватним підприємством «Нафтоагросервіс» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Промтопресурс» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі - UA-2023-06-12-011836-a).

9. Прийнято розпорядження про початок розгляду справ за ознаками вчинення Приватним підприємством «Лідер Актив» і Приватним підприємством «Профітпал» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Енерго Восток Антрацит» і Товариством з обмеженою відповідальністю «Промтопресурс» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі - UA-2023-04-10-005999-a).

10. Прийнято розпорядження про початок розгляду справ за ознаками вчинення Приватним підприємством «Профітпал» і Приватним підприємством «Лідер Актив» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Промтопресурс» і Товариством з обмеженою відповідальністю «Енерго Восток Антрацит» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі - UA-2023-04-05-007330-a).

11. Визнано виконання Первомайською міською радою Харківської області рекомендацій щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого абзацом восьмим частини другої статті 15, пунктом 3 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, внаслідок яких окремим суб'єктам господарювання створюються несприятливі чи дискримінаційні умови діяльності порівняно з конкурентами, що може призвести до спотворення конкуренції на відповідному ринку.

12. Визнано виконання Зачепилівськоюї селищною радою рекомендацій щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого абзацом сьомим частини другої статті 15, пунктом 3 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, внаслідок яких окремим суб'єктам господарювання надаються переваги, які ставлять їх у привілейоване становище стосовно конкурентів, що може призвести до спотворення конкуренції на відповідному ринку.

13. Визнано виконання Зміївською міською радою зобов’язання, встановленого у пункті 2 резолютивної частини рішення адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 14.06.2023 № 70/50-р/к у справі № 4/03-20-23.

14. Визнано виконання Кегичівською селищною радою зобов’язання встановленого у пункті 2 резолютивної частини рішення адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 31.01.2023 № 70/7-р/к у справі № 4/03-52-22.

15. Визнано виконання Південною міською радою Харківського району Харківської області зобов’язання, встановленого у пункті 2 резолютивної частини рішення адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 18.05.2023 № 70/40-р/к у справі № 4/03-77-22.

16. Визнано завершеним дослідження щодо наявності або відсутності в діях Товариства з обмеженою відповідальністю «Амавір» та Фізичної особи-підприємця Гордіян Олега Вікторовича порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

17. Визнано завершеним дослідження щодо наявності або відсутності в діях Гадяцького виробничого управління житлово - комунального господарства порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 частини другої статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуги з централізованого водовідведення, шляхом встановлення таких умов реалізації товару, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux