• A-
  A+

Інформація про рішення Східного міжобласного територіального відділення АМКУ від 06 червня 2024 року

Опубліковано 06 червня 2024 року о 14:00

1. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 4/01-120-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Тірекс Юкрейн» та Фізичною особою-підприємцем Карабановим Євгеном Валерійовичем порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

2. Прийнято рішення про результат розгляду справи № 3/01-60-19, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Паллада-групп» і Фізичною особою-підприємцем Жемеренком Едуардом Володимировичем порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

3. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 3/20-180-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Охтирська молочна промислова компанія «Славія» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману споживачів.

4. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 2/01-84-22, розпочатої за ознаками вчинення Приватним підприємством «Зміївський машинобудівний завод» та Фізичною особою-підприємцем Дороховим Валентином Миколайовичем порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатори закупівель в системі «Prozorro» − UA-2017-11-17-000694-a, UA-2018-11-06-000690-b, UA-2019-08-28-000079-a).

5. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 7/01-13-23, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Газонафтовий промисловий комплекс» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Комфортколір» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

6. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 1/01-135-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Науково - виробничий інститут «Укрземсервіс» та Приватним підприємством «Тайгер Про» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

7. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 1/01-217-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційне підприємство «Харківський насосний завод» та Дочірнім підприємством «Будівельна фірма «СУ-460» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

8. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 2/01-162-21, розпочатої за ознаками вчинення Приватним підприємством «Топливосервис» та Приватною фірмою «Банзай» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі в системі «Prozorro» − UA-2017-03-31-001670-b).

9. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 5/01-132-23, розпочатої за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємцем Кащенком Володимиром Анатолійовичем та Фізичною особою-підприємцем Груздою Олександром Юрійовичем ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6 та пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

10. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 4/14-54-24, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Атлант будпроект» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання недостовірної інформації Східному міжобласному територіальному відділенню Антимонопольного комітету України.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux