• A-
  A+

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПОПЕРЕДНІХ ВИСНОВКІВ У СПРАВІ № 2/01-45-17 ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ЗАХИСТ ЕКОНОМІЧНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ ТОВ "МІКРОТЕХСЕРВІС", ТОВ "ВУДТРЕЙДКОМПАНІ", ТОВ "УКРЛІСЕКСПЕРТ", ТОВ "МД-ЦЕНТР"

Опубліковано 20 березня 2019 року о 16:44

За попередніми висновками у справі 2/01-45-17 пропонується:

1.      Визнати, що ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІКРОТЕХСЕРВІС» (ідентифікаційний код – 31342465), ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВУДТРЕЙДКОМПАНІ» (ідентифікаційний код – 38877933), ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРЛІСЕКСПЕРТ» (ідентифікаційний код – 38156910), ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МД-ЦЕНТР» (ідентифікаційний код – 32030240) вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціону шляхом погодження своєї поведінки під час участі у аукціоні на закупівлю необробленої деревини, який проводився Харківською товарною біржею 16.08.2016.

2.      За порушення, вказане в пункті 1 резолютивної частини подання, накласти на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІКРОТЕХСЕРВІС» штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції.

3.      За порушення, вказане в пункті 1 резолютивної частини подання, накласти на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВУДТРЕЙДКОМПАНІ» штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції.

4.      За порушення, вказане в пункті 1 резолютивної частини подання, накласти на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРЛІСЕКСПЕРТ» штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції.

5.      За порушення, вказане в пункті 1 резолютивної частини подання, накласти на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МД-ЦЕНТР» штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції.

Пропонуємо керівникам ТОВ «МІКРОТЕХСЕРВІС», ТОВ «ВУДТРЕЙДКОМПАНІ», ТОВ «УКРЛІСЕКСПЕРТ», ТОВ «МД-ЦЕНТР» або представникам за довіреністю взяти участь у засіданні адміністративної колегії Відділення.

Засідання адміністративної колегії Відділення з питання розгляду справи  2/01-45-17 відбудеться 26.03.2019 о 14 год. 30 хв. у приміщенні Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за адресою: м. Харків, м-н Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд, 1 поверх, кімната 35.

 

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux