• A-
  A+

Розпочато розгляд справ у зв’язку з неподанням інформації

Опубліковано 03 липня 2024 року о 18:55

03 липня 2024 року Східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справ за ознаками вчинення низкою компаній порушень законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді неподання інформації на вимоги голови Відділення.

Так, Відділенням розглядається справа, що була розпочата через наявність в діях ФОП Гладуша С.В. ознак порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді неправомірного використання позначення без дозволу (згоди) суб’єкта господарювання, який раніше почав використовувати його у господарській діяльності, що може призвести до змішування з діяльністю цього суб’єкта господарювання.

Відділення у січні 2024 року надіслало вимогу до ФОП Гладуша С.В. про надання інформації. У зв’язку з тим, що вимога протягом місяця не була отримана, її повернуто на зворотну адресу за закінченням терміну зберігання та, відповідно до законодавства, вимога оприлюднена на офіційному вебсайті Східного МТВ та в газеті «Урядовий кур’єр».

Також, Відділення розглядає справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, що стосуються спотворення результатів торгів У зв’язку із цим проводиться збір та аналіз доказів, отриманих, зокрема, від відповідачів у цих справах. Вимоги про надання інформації були надіслані до:

-ТОВ «Промлит» у лютому 2024 року. У зв’язку з тим, що вимога протягом місяця не була отримана товариством, її повернуто на зворотну адресу за закінченням терміну зберігання та відповідно до законодавства, вимога оприлюднена на офіційному вебсайті Східного МТВ;

- ПрАТ «Сумбуд» у грудні 2023 року. Інформацію необхідно було надати у 15-денний строк з дня отримання. Вимога було вручена 16.12.2023 уповноваженій особі на одержання поштових відправлень ПрАТ «Сумбуд» під підпис. Враховуючи вищевказане, останній день надання інформації на вимогу припадав на 31.12.2023. Зважаючи на те, що 31.12.2023 була неділя (вихідний день), останнім днем строку надання інформації на вимогу (враховуючи норми частини другої статті 62 Закону України «Про захист економічної конкуренції») вважається перший за ним робочий день, тобто понеділок 01.01.2024. Однак, АТ «Сумбуд» не надало Відділенню інформацію на вимогу у встановлений строк;

- ТОВ «Індиго Груп» у грудні 2023 року. Інформацію необхідно було надати у 15-денний строк з дня отримання. Вимога було вручена 13.12.2023 директору товариства під підпис. Враховуючи вищевказане, останній день надання інформації на вимогу припадав на 28.12.2023. Однак, ТОВ «Індиго Груп» не надало Відділенню інформацію на вимогу у встановлений строк.

Крім того, в рамках розгляду справи, розпочатої за ознаками вчинення ТОВ «Європейська енергосервісна компанія» та ТОВ «Комунсервіс тепло Нікополь» на юридичну адресу ТОВ «Анлім.юей» у грудні 2022 року було надіслано вимогу голови відділення про надання у 10-денний строк із дня її отримання інформації. У зв’язку з тим, що вимога протягом місяця не була отримана товариством, її повернуто на зворотну адресу за закінченням терміну зберігання та, відповідно до законодавства, вимога оприлюднена на офіційному вебсайті Східного МТВ та в газеті «Урядовий кур’єр».

Зважаючи на ці факти неподання інформації, Відділенням розпочато розгляд відповідних справ.


Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux