Портал в режимі тестування та наповнення
Інформація про попередні висновки у справі № 1/02-34-21 щодо порушень ТОВ "Брокенергія"
Опубліковано 11 жовтня 2022 року о 15:23

За попередніми висновками у справі № 1/02-34-21 пропонується:

1. Визнати, що Товариство з обмеженою відповідальністю  «Брокенергія»  протягом 2019 - 2020 років займало монопольне (домінуюче) становище на ринку послуг з централізованого опалення в межах території м. Охтирка Сумської області, на якій розташовані теплові мережі, що перебувають у господарському віданні   ТОВ «Брокенергія», із часткою 100 %.

2. Визнати бездіяльність Товариство з обмеженою відповідальністю  «Брокенергія», яка полягає у нездійсненні перерахунків розміру нарахувань за послуги з централізованого опалення в опалюваному періоді 2019/2020 років у зв’язку із зміною ціни на природний газ, порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим частиною першою статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з централізованого опалення, що може призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

 3. Відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» за порушення, наведене в пункті 2 резолютивної частини цього подання, накласти на Товариство з обмеженою відповідальністю  «Брокенергія»  штраф відповідно до вимог діючого законодавства.

4. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю  «Брокенергія» припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції, наведене в пункті 2 резолютивної частини цього подання.

Засідання адміністративної колегії Відділення щодо результатів розгляду справи № 1/02-44-21 відбудеться 18 жовтня 2022 року о 13 годині 45 хвилин за адресою: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, пов. 8,  кім. 814.

Керівник та/або уповноважена особа (за довіреністю) запрошуються для прийняття участі у засіданні зазначеної колегії.

Інформацію про керівника та/або уповноважену особу (за довіреністю), які будуть присутні на засіданні адміністративної колегії Відділення, просимо повідомити до 12:00 години 17 жовтня 2022 року за номером телефону:   (044) 251-62-91.

Реєстрація осіб, запрошених на засідання адміністративної колегії Відділення, розпочнеться о 12:45 та завершиться о 12:55 в день проведення засідання.

Разом з цим повідомляємо, що участь сторін у розгляді адміністративною колегією Відділення справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції - це право, а не обов’язок сторін. Колегія розглядає справи перш за все на основі наявних в матеріалах справи документів та письмових пояснень сторін.

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux