• A-
  A+

Інформація про попередні висновки у справі № 7/02-107-21 щодо порушень КП "Добробут" Яреськівської сільської ради

Опубліковано 12 жовтня 2022 року о 10:00

За попередніми висновками у справі № 7/02-107-21 пропонується:

1. Визнати, що Комунальне підприємство «Добробут» Яреськівської сільської ради  за результатами діяльності протягом 2019 року та січня 2020 року займало монопольне (домінуюче) на ринку послуги з централізованого водопостачання в територіальних (географічних) межах с. Яреськи Шишацького району Полтавської області, де були розташовані мережі централізованого водопостачання, які знаходились у користуванні (на балансі) Підприємства, як таке, що не мало жодного конкурента на цьому ринку.

2. Визнати бездіяльність Комунального підприємства «Добробут» Яреськівської сільської ради щодо нездійснення розрахунків тарифів на послугу з централізованого водопостачання відповідно до встановленого законодавством порядку формування тарифів порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 2 статті 50, частини першої статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку, що могла призвести до ущемлення інтересів споживачів, що було б неможливим за умов існування значної конкуренції на ринку.

3. За порушення, зазначене у пункті 2 резолютивної частини цього подання, накласти на Комунальне підприємство «Добробут» Яреськівської сільської ради штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Міркування або заперечення стосовно викладених у поданні висновків, Відповідач може надіслати в термін до 14.10.2022 (включно) на електронну адресу Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (e-mail: [email protected]) та у паперовому вигляді на адресу відділу досліджень і розслідувань  в Полтавській області Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (вул.Зигіна,1 к. 320, м. Полтава, Полтавська область, 36000).

Пропонуємо директору КП «Добробут» та/або уповноваженій особі (за довіреністю), взяти участь у засіданні адміністративної колегії Відділення, участь у цьому засіданні є правом, а не обов’язком сторін у справі.

Засідання адміністративної колегії Східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України з розгляду справи № 7/01-16-22, відбудеться 18 жовтня 2022 року о 13 годині 30 хвилин у приміщенні Антимонопольного комітету України (місто Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, 45).

Інформацію про керівника та/або уповноважену особу (за довіреністю), що будуть присутні на засіданні, просимо повідомити до 12:00 18.10.2022 за номером телефону: (044) 251-62-91.

Реєстрація запрошених на засідання осіб розпочнеться о 12:45 та завершиться о 12:55 в день проведення засідання.

Просимо не запізнюватись.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux