• A-
  A+

Інформація про рішення Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 18.01.2024

Опубліковано 18 січня 2024 року о 18:36

1. Прийнято рішення про закриття провадження у справі № 2/03-66-22, розпочатої за ознаками вчинення Сахновщинською селищною радою порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого абзацом сьомим частини другої статті 15, пунктом 3 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, в частині надання окремим групам суб’єктів господарювання (комунальним підприємствам) пільг, які ставлять їх у привілейоване становище стосовно конкурентів, що може призвести до спотворення конкуренції на ринку оренди земельних ділянок.

2. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 7/03-3-23, розпочатої за ознаками вчинення Виконавчим комітетом Чутівської селищної ради Полтавського району Полтавської області порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною першою статті 15, пунктом 3 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, що призвело до недопущення конкуренції на ринку послуг з вивезення побутових відходів.

3. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 8/03-227-21, розпочатої за ознаками вчинення Соледарською міською радою в особі її виконавчого комітету порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною першою статті 15, пунктом 3 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, що призвело до недопущення конкуренції на ринку вивезення побутових відходів.

4. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Променергобуд» та Фізичною особою-підприємцем Опішняком Дмитром Вікторовичем порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються

5. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Істек україна» та Фізичною особою-підприємцем Паталахою Володимиром Олександровичем порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

6. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Люкс-Полтава 2009» та Товариством з обмеженою відповідальністю «ТК Експрес-лайн» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

7. Прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Промлит» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Укрбізнесцентр» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

8. Визнано завешення дослідження щодо наявності або відсутності в діях Товариства з обмеженою відповідальністю «Промтопресурс», Приватного підприємства «Лідер актив», Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгівельно-виробнича компанія «Вугілля дон прайм» ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатори закупівлі №№ UA-2023-04-27-012324-a, UA-2023-05- 04-006923-a).

9. Визнано завершення завершення дослідження щодо наявності або відсутності в діях Товариства з обмеженою відповідальністю «Промтопресурс» та Приватного підприємства «Лідер актив» ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатори закупівлі №№ UA-2022-08-01-005422-a, UA-2022-07-04-004428-a).

10. Визнано завершення дослідження щодо наявності або відсутності в діях Приватного підприємства «Нафтоагросервіс» та Приватного підприємства «Профітпал» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (ідентифікатор закупівлі № UA-2023-05-04-014371-a).


Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux