У місті Донецьку буде знижена вартість послуг з технічного контролю (перевірки технічного стану) колісних транспортних засобів
Рішенням адміністративної колегії Донецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України дії найкрупнішого надавача послуг з технічного контролю (перевірки технічного стану) колісних транспортних засобів у м. Донецьк - ТОВ «В.І.П. АВТО» по встановленню та застосуванню протягом 2010 – 2012 років та з початку поточного року завищеної вартості даних послуг, за рахунок включення завищених норм часу, які не відповідають фактичним витратам часу на надання цих послуг, визнані порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку шляхом встановлення таких цін реалізації товару, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.
На порушника накладено штраф у розмірі 50 тис. грн. та зобов’язання щодо припинення порушення.
ТОВ «В.І.П. АВТО» визнало факт вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції та зобов’язалось провести хронометражні спостереження з метою приведення до належного рівня витрат часу на надання послуги з технічного контролю (перевірки технічного стану) колісних транспортних засобів.